Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00
Online Mağaza

Kar ve buz eritici rezistanslar, kar ve buz eritici sistemlerinin çalışabilmesi için ihtiyaç duyduğu rezistans modelleridir. Kar ve buz eritici rezistans modelleri kullanım alanlarına ve rezistansın kullanılacağı sisteme göre değişkenlik gösterebilmektedir. Dış mekanlar için kullanılabilen kar ve buz eritme sistemleri herhangi bir personele veya insan gücüne ihtiyaç duymadan sorunlarınızı çözebilmenizi sağlar.

Sürüş yolları, bina çatıları, kaldırımlar, yollar, rampalar ve daha pek çok farklı yerde kış aylarında meydana gelebilecek kar veya buzu eritmek için bu sistemler tercih edilmektedir. Kar ve buz eritme sistemleri kullanıldığı zaman bina ve çevresindeki yolların gece ve gündüz güvenli olması sağlanır.

Enerji Tasarruflu Kar ve Buz Eritici Rezistans Modelleri

Termostat ile kontrol edilen kar ve buz eritme sistemleri ıslaklık ve atmosfer duyar elemanlarındaki verileri de değerlendirerek otomatik olarak çalışmasını sağlar. Çatılarda da sık sık kullanılan kar ve buz eritici sistemlerinin güvenilir ve işlevsel şekilde çalışabilmesi için kar ve buz eritici rezistans modellerine ihtiyacı vardır.

Kar ve buz eritici sistemleri otomatik olarak saçaklar veya diğer bölgelerdeki kar ve buz oluşumunu takip eder. Eritme işlemi tamamlandıktan sonra sistem kendisini kapatır. Bu özellik enerji tüketiminin minimum seviyede olmasını da sağlar. Kış aylarında kullanılan kar ve buz eritici sistemleri sayesinde daha güvenilir ortamlar oluşturabilmek mümkündür.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza