Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00
Online Mağaza

Kapı ısıtıcı rezistansları oyuklar ve tüpler gibi kompleks yüzeylere kolaylıkla uyum sağlayabilen rezistans modelleridir. Su veya aşırı nemli olan ortamlarda da çalışmaya uygun olan kapı ısıtıcı rezistans modelleri kolay monte edilebilir ürünlerdir. Fakat montaj konusunda tecrübesiz olduğunuzu düşünüyorsanız bu noktada profesyonel destek almayı da deneyebilirsiniz.

Standart boyutlarda ve özelliklerde üretilen kapı ısıtıcı rezistans modellerini isterseniz kendi ihtiyaçlarınıza özel olarak da ürettirebilirsiniz. Priz ve özel bağlantılar gibi geniş bağlantı uyumu olan kapı ısıtıcı rezistansları farklı kullanım alanlarına sahiptir. Yemek sektörü, endüstriyel ve ticari soğutma, güzellik sektörü, ev içi kullanım ve otomotiv sektöründe ihtiyaç duyulan kapı ısıtıcı rezistansları sayesinde güvenilir bir şekilde ısı yalıtımı sağlanabilmektedir.

Enerji Tasarruflu Kapı Isıtıcı Rezistansları

Depo olarak kullanılan odaların ısılarının stabil kalmasını da sağlayan kapı ısıtıcı rezistans modelleri Ser Rezistans güvencesi ile sahip olabileceğiniz rezistanslar arasında yer almaktadır. Dünya kalite standartlarında üretilerek sizlere sunulan kapı ısıtıcı rezistansları özel kapaklı profiller içerisine yerleştirilmektedir. Daha sonra değiştirilmeye de uygun olan kapı ısıtıcı rezistans modelleri çevre dostu olarak üretilerek sizlere sunulur.

Uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz kapı ısıtıcı rezistansları sayesinde enerji tasarrufu da elde edebilirsiniz. Enerji maliyetinizi düşürebileceğiniz ekonomik fiyatlı kapı ısıtıcı rezistansları ile çalışmalarınızı aksatmadan sürdürmeye devam edebilirsiniz.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza