Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00

Kıvrımlı ve spiral olarak üretile kanatlı rezistans modelleri elektrik ısıtma elemanlarıdır. Uygulamalar içerisinde 1 veya 2 alaşımdan uygun olan direnç telleri ile üretilen bu ürünler tek iletkenli olarak üretilmektedir. Isıtma elemanları için standart olarak üretilen kanatlı rezistanslar iletken görevini üstlenirler.

Bükülmüş veya kıvrılmış olan borularla da üretilen kanatlı rezistanslar ısının akışını yaygınlaştırabilmek için tercih edilen en yaygın rezistans çeşitleri arasında yer almaktadır. Gıda sektörü, sanayi, boya kurutma fırınları ve fanlı ısıtıcılar gibi pek çok farklı alanda kullanılan kanatlı rezistanslar, daha fazla ısı transferi sağlayabilmesi için çelik boru veya nikrom borulara yüzey artırabilmek amacı ile üretilmektedir. Bakır ve DKP borular ile de kanatlı rezistanslar üretilebilmektedir.

Kanatlı Rezistans

Enerji Tasarruflu Kanatlı Rezistans Modelleri

Montajının son derece kolay olması kanatlı rezistans modellerine gösterilen ilginin en temel sebepleri arasındadır. Esnek ve özel uygulamalar için kullanılabilen kanatlı rezistanslar fırın, ocak, kavurma plakası, alet ve makinelerin ısıtılabilmesi için kullanılan standart modellere sahiptir. Ayrıca kanatlı rezistanslar sizlerin ihtiyaçlarına uygun olarak da tasarlanabilmektedir.

Özel ve nominal ölçülerde tasarladığımız ürünlerimiz uzun bir kullanım ömrüne sahiptir. Projelerinizde güvenilir olarak kullanabileceğiniz ürünlerimiz sayesinde enerji maliyetinizi de düşürebilirsiniz. Enerji tasarrufu elde edebileceğiniz kanatlı rezistans modellerimiz uzun süre boyunca ek bir bakım veya onarım ihtiyacı hissetmez. İşletmelerinize uygun olan kanatlı rezistans modellerine göz atarak ihtiyaçlarınıza yönelik modellere erişebilirsiniz.

Pizza fırın rezistansınız arızalandıysa, makalemizi okuyarak pizza fırın rezistansı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza