Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00
Online Mağaza

Dörtgen ve dairesel gibi farklı formlarda üretilen kanal tipi ısıtıcıların gövdesi galvaniz sacdır. Tamamı paslanmaz malzemeler ile desteklenen kanal ısıtıcı modelleri modüler tip tasarlanmış rezistans arayanlar için de uygundur. Kanal ısıtıcı modelleri, kanal bölgesinde çalışmalar yapan ve bu alanlarda daha rahat çalışmalar sergilemek isteyenlerin en sık tercih ettiği ısıtıcılar arasındadır.

Modüler yapıya sahip olan kanal ısıtıcılar 600 dereceye kadar yükselebilen sıcaklıklara karşı direnç elde edebilmenizi sağlar. 1240 derecelik izolasyon dayanıklılığı olan kanal ısıtıcı modellerini farklı yöntemler ile de kontrol edebilirsiniz. K ve J tipi olarak adlandırılan termokupllar sayesinde kontrol edilebilen kanal ısıtıcıları %100 güvenilir kullanım imkanını size sunar.

Kanal Isıtıcı Fiyatları

Uç kısımları değişime açık olan kanal ısıtıcı modelleri 200 kw gücüne kadar yükselebilir. Yüksek performans elde edebileceğiniz kanal ısıtıcılar endüstriyel alanlar başta olmak üzere pek çok farklı alanda kullanıma uygundur. Çevreye karşı duyarlı olarak üretilen ve 1. sınıf kalitedeki malzemeler ile güçlendirilen kanal ısıtıcıları arasından seçim yapacağınız zaman kullanım alanınızı göz önünde bulundurmanız yeterlidir.

Kanal ısıtıcı fiyatları, ürünün teknik özelliklerine göre değişkenlik gösterebilir. Fiyatlar ve ürünlerin detayları ile ilgili bilgi almak isterseniz Ser Rezistans ekibi ile iletişime geçebilirsiniz. Ser Rezistans ekibi ihtiyaç duyabileceğiniz kanal ısıtıcılar konusunda da sizlere yardımcı olacaktır.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza