Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00
Online Mağaza

Kaloriferler günümüzde konutlarda, sitelerde, şantiyelerde, otellerde ve endüstriyel üretim alanı gibi pek çok farklı yerlerde kullanılmaktadır. Aynı zamanda kimya sanayisinde, hayvan besiciliğinde ve seralar gibi farklı yerlerde de ihtiyaç duyulan kaloriferlerin çalışabilmesi için kalorifer rezistansı modellerine ihtiyaç duyulmaktadır.

Kaloriferlerin ve kalorifer kazanlarının en temel ihtiyaçları arasında yer alan kalorifer rezistansları esnek bir yapıya sahiptir ve montaj edilmeleri son derece kolaydır. Fakat montaj konusunda tecrübesiz olduğunuzu düşünüyorsanız profesyonel destek almanız gerekebilir.

Kalorifer rezistansı modelleri arasında birbirinden farklı özelliklere sahip rezistans modelleri yer almaktadır. Bu rezistanslar arasında en fazla tercih edileni ise kalorifer tipi kazan rezistansı modelidir. Sıcak su silindirinin içerisine oturtulan ve elektrikli su ısıtıcısı olarak da nitelendirilen bu rezistanslar çevredeki suyun ısıtılabilmesi için kullanılır.

Daldırma Tip Kalorifer Rezistansı Modelleri

Daldırma tipi kalorifer rezistansı modelleri bir güç kaynağına kablo ile bağlandıktan sonra çalışmaya başlar. Sıcak su tüpünde yer alan suyun sürekli olarak ısıtılmasına gerek yoktur. Bu sebeple, bu rezistanslar kolay bir şekilde açılıp kapatılabilmektedir. Daldırma tip kalorifer rezistansı modelleri birincil su ısıtıcısı olarak veya kombi için yedek bir su ısıtıcısı olarak da kullanılabilirler.

Ser Rezistans güvencesi ile sizlere sunulan farklı özelliklere sahip kalorifer rezistansı modellerini uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Kullanım alanlarına göre farklı şekillerde üretilen kalorifer rezistansları sizleri Ser Rezistans’ın ayrıcalıklı dünyasında bekliyor.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza