Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00
Kalıp Ayırıcı Silikon Sprey
Kalıp Ayırıcı Silikon Sprey
Kalıp Ayırıcı Silikon Sprey

Çok amaçlı yağlayıcı ürünlerden biri olarak bilinen kalıp ayırıcı silikon spreyler, kalıp endüstri alanında geniş bir kullanıma sahip sprey olarak bilinir. Kalıpların birleştirilmesi sonrasında hatalı ya da ömrü dolması sonucunda ayrılması gerek noktada silikon spreyler kullanılır. Kalıp ayrıcı sprey ürünleriyle beraber birçok amaca yönelik kullanım imkanı yaratılır. Genelde bu spreyler bakım atölyelerinde çokça kullanıldığı gibi araçlara yönelik servis ve bakım merkezlerinin tamamında da tercih edilir. 

Parçaları yağlama ya da parçalar arası sürtünmeyi önlemek için, gürültüyü azaltmak için ya da temizliği en doğru şekilde yapmak adına da yine kullanımı bulunur. Kapı lastiklerinde çatlama önlemini almanın, soğuk havalarla ilgili kapılarda donma, yapışma ya da benzer sorunları önlemeye yönelik kullanım bulunur. Doğrudan kaynağın üstüne sıkıldığında, parçacıklarda ki yapışkanı önler. Hem sağlam hem de sıkışmış kalıpların birbirinden en iyi şekilde ayrılmasında da etkilidir. 

Korozyona karşı koruması bulunan bu ürünlerin hem elektrik hem de koruma gaz kaynaklarında oldukça etkilidir. Kaynak pistoleleri koruyarak, en iyi şekilde aletlerin korunmasında da yardımcıdır. Kaynağın yapıldığı yerlerde birbirinden ayrılması gereken alet ya da parçalar varsa, kalıp ayırıcı slikon sprey ile beraber bunu başarabilirsiniz. Aletlerin yapışmasını önleyerek korumuş olursunuz. 

Kalıp Ayırıcı Silikon Sprey Ürün Özellikleri

Bu ürünlerde hızlı etki bulunur. Bu sayede uzun süre etkisi gerçekleşmesi için beklemezsiniz. Bunun dışında korozyona herhangi bir sebep vermeden rahatlıkla kullanım imkânı yaratmaktadır. Kolay uygulanabilir özelliği sayesinde çok özel bir şey de bilmeniz gerekmeden hızlıca kullanabilirsiniz. Genişletilmiş meme ömrü sayesinde de uzun ömürlü kullanım imkânı da yaratmaktadır.

Kullanmadan önce ürünü her zaman çalkalayarak homojen olmasını sağlayıp kullanın. Bununla beraber 25 cm uzaktan ayrılmasını istediğiniz yere doğru sıkarak, ince ve eşit halde püskürterek etkisini görebilirsiniz. 

Kalıp Ayırıcı Silikon Sprey Fiyatları

En iyi rekabetçi fiyata sahip olan Ser Rezistans aracılığı ile Aeoro fix ürünlerine ulaşabilirsiniz. Aerofix kalıp ayırıcı silikon sprey ile beraber istediğiniz performansı, kalıpları ayırmak istediğiniz her an görebileceksiniz. Kalıp ayırıcı etkisine hayranlık duyacağınız bu ürünlerde tekli veya toplu alımlarda bizden fiyat almadan önce farklı bir yere danışmayın. En uygun fiyat garantisi ile doğru ürün noktasında her zaman bize ulaşarak, bilgi, destek ve sorularınıza anında yanıt alabilirsiniz. İletişim sayfamızı kullanabilir ya da web sitemizde yazan telefon numarası üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Benzer Ürünler
Online Mağaza