Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00
Online Mağaza

Rezistanslar pek çok farklı devre ve elektrikli cihaz içerisinde kullanılmaktadır. Kullanım alanlarına göre farklı şekillerde üretilen rezistans çeşitleri arasında kahvematik rezistansı modelleri de bulunmaktadır. Adından da anlaşılabileceği üzere bu rezistanslar genellikle iş yerleri, cafe ve restoranlarda büyük bir ihtiyaç halindedir. Pek çok farklı mekanda yer alan kahvematik rezistansı modelleri kahvelerin temel ihtiyaçları arasındadır.

Ser Rezistans olarak sizlere sunduğumuz farklı boyutlardaki ve ebatlardaki kahvematik rezistansları proses ısıtma ekipmanlarıdır. Kahvematiklerin değiştirilmesi gereken bir flanşlı rezistansı var ise Ser Rezistans olarak birkaç saat içerisinde kahvematik makinelerinizi çalışır hale getirmekteyiz.

Farklı flanş ve boyutlara sahip olan kahvematik rezistansları yuvarlak flanşlar ve kare flanşlar ile tasarlanır. Kahvematik makinelerinin uzunluklarına göre farklı boyutlarda üretilebilen bu rezistanslar uzun yıllar boyunca kullanıma uygundur.

Enerji Tasarruflu Kahvematik Rezistansı Modelleri

Elektrikli kahvematik makinelerinin rezistansları günümüzde en fazla ihtiyaç duyulan rezistans çeşitleri arasındadır. Sessiz bir şekilde çalışan bu rezistansların kurulumları da son derece basittir. Karbon emisyonu olmayan rezistanslar kolay bir şekilde değiştirilebilmektedir. Düşük bakım maliyetine sahip olan bu rezistanslar aynı zamanda enerji tasarruflu olarak çalıştırabileceğiniz rezistans modelleri arasında yer almaktadır.

Kahvematik rezistansları aynı zamanda konforlu ısıtma, çamaşır yıkama veya mutfak hizmetleri gibi farklı alanlarda da kullanılmaktadır. Projelerinizin ihtiyacı olan standart kahvematik rezistansı modelleri için bizlerle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza