Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00
Online Mağaza

Kafalı rezistanslar, hava akımına uygun bir şekilde ısıtılma işleminin yapılabilmesi için kullanılan rezistans çeşitleri arasındadır. Limit madde tankları içerisinde de kafalı rezistanslara ihtiyaç duyulabilmektedir. İstenilen özel ölçülerde ya da standart boyutlarda üretilebilen kafalı rezistans fiyatları her kişinin bütçesine uygundur.

Fiyatlar o ürünün boyutlarına, markasına ve teknik özelliklerine göre farklı şekilde karşınıza çıkabilir. Özel güç ve flanşlı olarak da üretilebilen kafalı rezistanslar su ve yağ gibi sıvı ortamlarda güvenilir bir şekilde kullanabileceğiniz rezistans modelleridir.

İşletmenizdeki enerji maliyetinin yüksek olduğundan şikayetçiyseniz, kafalı rezistansları kullanabilirsiniz. Üretilen kafalı rezistanslar işletmenizde enerji tasarrufu elde edebilmenizi sağlar.

kafili-rezistans-2.jpg

Kafalı Rezistanslar Nasıl Çalışır?

Uygun fiyat seçeneklerine sahip olan kafalı rezistans fiyatları ve performansı ile ön plana çıkmayı başaran ürünlerimiz arasındadır. Katı, sıvı ve gaz gibi maddelerin istenilen ısı değerine getirilmesi ve belirli aralıklarda sabit tutulması amacıyla kafalı rezistanslar kullanılabilmektedir.

Elektronik, mekanik ve elektromekanik devre elemanları olan kafalı rezistanslar, ısıyı algılayabilmesi için farklı termostat tiplerine de ihtiyaç duyabilmektedir. Isıya duyarlı olan yarı iletken devre elemanları kafalı rezistansların çalışabilmesini sağlar.

Kafalı rezistanslar günümüzde güneş enerjisi sistemleri, çay kazanları ve çay semaveri gibi farklı alanlarda da ihtiyaçlara yönelik olarak kullanılabilmektedir.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza