Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00
Online Mağaza

İzole rezistanslar günümüzde en fazla elektrikli battaniye türü ürünlerin üretiminde kullanılmaktadır. İzole rezistans üretimi Avrupa standartlarına uygun olan elyaf ipler ile yapılmaktadır. Elyaf iplerin üretim aşamasında kullanılması mukavemet özelliğini arttırmaktadır.

İşletmelerin ihtiyaçlarına göre özel boyutlarda üretilebilen izole rezistanslar, ısı bantları ile çalışmaktadır. Isı bantları, ısıtılması istenen boru ve kazan gibi bölgelerin içerisindeki maddelerin donmasını önleyebilmektedir.

İstenilen boyutlarda üretilebilen izole rezistans modelleri aynı zamanda enerji tasarruflu olarak tasarlanmaktadır. İşletmenizin enerji maliyetini düşürebileceğiniz izole rezistanslar, üretim aşamasında size büyük bir avantaj sağlayabilmektedir.

Kaliteli bir izole rezistans satın aldığınız zaman uzun yıllar boyunca aynı rezistansı kullanmaya devam edebilirsiniz. Ayrıca kaliteli rezistanslar kullanmanız üretim yaptığınız ürünlerin ve üretim için kullandığınız cihazların da daha güvenilir olmasını sağlayabilmektedir.

Enerji Tasarruflu İzole Rezistans Modelleri

Günümüzde pek çok farklı alanda ihtiyaç duyulan izole rezistans modelleri endüstriyel alanlardaki kullanıma da uygundur. Endüstriyel alanlarda üretim yapan pek çok farklı firma izole rezistanslar ile enerji maliyetini optimum seviyeye getirebilmektedir.

Ser Rezistans olarak sizlere sunduğumuz izole rezistanslar tamamen çevreye karşı duyarlı olarak üretilmektedir. 1. sınıf kalitedeki malzemelerden üretilen izole rezistansları ek bir bakım ve onarım ihtiyacı hissetmeden üretim sürecinizde kullanmaya devam edebilirsiniz.

Uygun fiyat seçenekleri ile sizlere sunduğumuz izole rezistanslar ile birlikte farklı rezistans modellerini de aynı kalite anlayışı ile sizlere sunmaktayız.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza