Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00
Online Mağaza

Termosifonlar, pasif ısı transferi yöntemi sağlayan araçlardır. Soğuk ve sıcak sıvılar arasında yer alan doğal yoğunlukların farkları termosifonlar tarafından gerçekleştirilir. Ürünlerin doğal akışkan hareketleri de bu sistem içerisinde kontrol altında tutulur. Teknolojinin temelinde ise termosifon rezistansları yer almaktadır. İzmir termosifon rezistansı konusunda avantajlı bir bölgedir. İzmir termosifon rezistans fiyatları seçeceğiniz ürünün marka, model ve teknik özelliklerine göre değişebilmektedir.

İzmir Termosifon Rezistans Fiyatları

Termosifon Rezistansları Nasıl Çalışır?

Pek çok farklı ev eşyası gibi sıcak su temini sağlayan rezistanslar son derece güvenilirdir. Bu rezistanslar aynı zamanda sıcak hava üretiminin gerektiği yerlerde de aktif bir şekilde kullanılabilmektedir. Uzun yıllar boyunca güvenilir şekilde kullanabileceğiniz termosifon rezistansları bir ya da iki adet doğrudan daldırma rezistans modellerinden destek alarak çalışır.

Son derece güçlü bir yapıya sahip olan termosifon rezistansları tank içerisindeki suyun istenilen sıcaklık derecesine gelmesini sağlarlar. Standart termosifon modelleri elektrikli ve yakıtlı olmak üzere iki ayrı modele sahiptir. Farklı yakıt tiplerine göre de termosifon rezistansları ayrı kategorilere ayrılmaktadır. Rezistanslar suyu ısıtır, suyun ısıtılmasının oranı ve deponun kapasitesi ise armatürlerinizdeki sıcak su tedariğini etkilemektedir.

Termosifon rezistansları bakır veya paslanmaz çelikten yapılan dolgu malzemesi ile çevrelenen iç tellerden oluşmaktadır. Termostatlar elektrik akımının iç tel üzerinden akmasına izin verir ve rezistans telleri direncinden dolgu malzemesi yoluyla dış kılıf içerisine aktarılan ısıyı oluşturur. Daha sonra su ile emilen sistem güvenilirdir. Termosifon rezistansları belirli ısıtma ihtiyaçlarının karşılanabilmesi için farklı watt ve malzemelerden üretilerek sizlere sunulmaktadır. Dış mekan koşullarına karşı dayanıklı olan ve çevre dostu olarak üretilen termosifon rezistanslarına Ser Rezistans güvencesiyle sizler de sahip olabilirsiniz.

İletişim Formu
Termostatsız Chafingdish
Hazırlanan yiyeceklerin daha uzun süre boyunca sıcak tutulabilmesi için tercih edilen term...
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza