Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00
Online Mağaza

Esnek yapıda üretilen ısıya dayanıklı kablolar, sarıldıkları yüzeye tam olarak temas edebilecek etkiye sahiptir. Esnekliğin ve tam temasın elde edilmesi aynı zamanda en üst düzey ısı transferinin daha pratik bir şekilde gerçekleşmesini sağlar. Böylelikle ısı verimliliği de maksimum seviyelere ısıya dayanıklı kablo ürünleri sayesinde elde edilir.

Vana, pompa, boru, flanş gibi kompleks yapıya sahip olan elemanların yüzeylerinde ısıya dayanıklı kablo kullanılabilmektedir. Üç ayrı ana gruba ayrılan ısıya dayanıklı kablolar seri dirençli, sabit dirençli ve kendinden sınırlı kablolar olarak ele alınır.

isiya-dayanikli-kablo-1.jpg

Isıya Dayanıklı Kabloların Özellikleri Nelerdir?

Yüksek ısının yer aldığı çalışma alanlarında yangın gibi durumların engellenebilmesi için de tercih edilen ısıya dayanıklı kablo modelleri endüstriyel alanlarda faaliyet gösteren firmalar için de uygundur. Kamu kuruluşları ve özel sektörün pek çok farklı alanında ihtiyaç duyulan kablolar +300 derecelik çalışma sıcaklığına dayanıklı olabilecek şekilde üretilmiştir.

Yüksek sıcaklığın elde edilmesi gerekilen ve bu alanların güvenliğinin sağlanabilmesi için tercih edilen ısıya dayanıklı kablolar son derece uzun bir kullanım ömrüne sahiptir.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza