Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00
Online Mağaza

Infrared teknolojisi kullanan uzaktan kumandalı ısıtıcılar kademeli güç ayarı da olan ısıtıcılardır. Geniş açılı uzaktan kumandası sayesinde sıcaklık kontrolünü kolay bir şekilde yapabileceğiniz uzaktan ısıtıcı uzaktan kumandalı modelleri havadaki oksijen ve nem oranını herhangi bir şekilde azaltmaz.

Çalışmaya başladığı andan itibaren ısıtma işlemine hızlıca başlayabilen uzaktan kumandalı ısıtıcılar enerjiyi boşa harcamaz ve ön ısıtma için gerekli olan süreden tasarruf elde edebilmenizi sağlar. Sadece cisimleri ısıtan ve etraftaki havayı kullanmadan ısıtma sağlayan bu ısıtıcılar enerji tasarrufu elde edebileceğiniz ısıtıcılardır.

Ser Rezistans Uzaktan Kumandalı Isıtıcı Modelleri

Geniş açılı uzaktan kumandaya sahip olan ısıtıcılar, uzak mesafelerden rahat bir şekilde kullanılabilmektedir. Elektronik sıcaklık kontrolünü belirlediğiniz sıcaklığa göre otomatik olarak ayarlayabilen ısıtıcı uzaktan kumandalı modelleri rahatsız edici sıcaklık ve soğukluk döngüsünün yaşanmasının önüne geçer.

Güvenilir yapıya sahip olan bu ısıtıcılar herhangi bir kazadan dolayı devrildikleri zaman dikey konumda olmadıklarında otomatik olarak kapanabilmektedir. Hafif alüminyum gövde ve ergonomik taşıma aparatı olan uzaktan kumandalı ısıtıcılar kolay bir şekilde taşınabilir yapıya sahiptir.

1. sınıf kalitedeki malzemeler ile tasarlanarak sizlere sunulan ve çevre dostu yapısı ile pek çok kişi tarafından tercih edilen uzaktan kumandalı ısıtıcıları ev ve iş yerlerinde kullanabilirsiniz. Endüstriyel alanlar için de özel olarak üretilebilen ısıtıcılar ile ısıtma ihtiyacınızı mümkün olabilecek en ekonomik ve güvenilir şekilde karşılayabilirsiniz.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza