Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00
Online Mağaza

Isıtıcı kablolar, soğutma sistemlerinin borularının içerisinde suyun buz tutmasını engelleyebilmek için kullanılmaktadır. Endüstriyel kullanım alanlarında da ön plana çıkan ısıtıcı kablolar, soğutma gruplarında radyatörlerin buzlanmasını engellemek için de kullanılabilmektedir. Market buzdolapları, klimalar, akvaryumlar ve daha pek çok farklı yerde ısıtıcı kablolara ihtiyaç duyulmaktadır.

Yüksek ısıya karşı dayanıklı olan ısıtıcı kablolar isteğinize göre de imal edilebilmektedir. Dış kılıf üzerine istediğiniz zaman metal örgü örülebilmektedir. Standart ölçülerde ve boyutlarda üretilen ısıtıcı kabloların gücü kullanılacak kablo boyunun direnç değerini ortaya çıkartır. Kullanılacak bölgeye ve cihazlara göre belirli boylarda ısıtıcı kablolar üretilebilmektedir.

Ser Rezistans Isıtıcı Kablo Fiyatları

Isıtıcı kablolardan yüksek verimlilik alınabilmesi için sarıldığı bölgeye tam temas edilmesine dikkat edilmelidir. Bu sebeple, kablo ısıtıcılar esnek yapıya sahip olabilecek şekilde üretilmektedir. Esnek yapıya sahip olan ısıtıcı kabloları kullandığınız zaman yüksek ısı transferi ve yüksek ısı verimliliği elde edebilirsiniz.

Isıtıcı kablo fiyatları seçeceğiniz ürünün marka, model ve boyutlarına göre değişebilmektedir. Ser Rezistans güvencesi ile sahip olabileceğiniz ısıtıcı kablo modelleri arasında her kişinin bütçesine uygun olabilecek ısıtıcı kablo modelleri yer almaktadır.

Fiyat performans ürünü olarak ön plana çıkan ısıtıcı kablo fiyatları arasında karşılaştırma yaparken ihtiyaçlarınızı da göz önünde bulundurmalısınız. Sadece fiyatlara bakarak satın alım işlemini yaptığınız zaman yüksek verimlilik elde edebileceğiniz ısıtıcı kablolara sahip olamayabilirsiniz.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza