Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00
Online Mağaza

Isıtıcı infrared lambalar filament sargılar ile üretilen ve 1500 derecelik sıcaklıklarda 1.6 mikron tepe yoğunluğunda infrared emisyonu verebilen lambalardır. Tepe sıcaklık noktalarına saniyeler içerisinde ulaşabilen ısıtıcı infrared lamba modelleri halogen gazıyla da doldurulabilmektedir. Halogen gazı ile dolu olan ısıtıcı infrared lamba modelleri 2600 dereceye kadar filament sıcaklığına ulaşabilmektedir. Bu modellerdeki tepe yoğunluğu emisyonu ise 1 mikron civarındadır.

Kısa sürede ısınabilen ve kısa sürede soğuyabilen ısıtıcı infrared lamba modelleri kısa çevrim sürelerine sahip uygulamalar ve sistem ihtiyaçlarınızı çözebilmeniz konusunda sizlere yardımcı olabilmektedir. Isı çıkışının yüksek olduğu bu ürünler yoğun ısı ihtiyacı hissedilen veya hızlı hareket eden sistemlerde de kullanılmaktadır.

Ser Rezistans Isıtıcı Infrared Lamba Modelleri

Standart ölçülerde ve özelliklerde üretilen ısıtıcı infrared lamba modelleri aynı zamanda kişiye özel olarak da üretilebilmektedir. Dünya kalite standartlarında üretilen ısıtıcı infrared lambaları satın alarak uzun yıllar boyunca ek bir bakım veya onarım ihtiyacı hissetmeden kullanmanın keyfini yaşayabilirsiniz.

Enerji tasarrufu da elde edebileceğiniz bu ısıtıcı türleri sayesinde enerji maliyetinizi minimum seviyelere getirebilirsiniz. Özellikle yüksek üretim hacmi olan işletmeler için gerekli olan bu özellik gözle görülür bir şekilde enerji tasarrufu elde edebilmenizi sağlar. Isıtıcı infrared lambaların fiyatları ve teknik özellikleriyle ilgili detaylı bilgi almak isterseniz Ser Rezistans ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza