Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00
Online Mağaza

Infrared ısıtıcılar, kızılötesi ışın mantığı ile çalışmaktadır. Ayaklı ısıtıcılar, mini ısıtıcılar, duvara monte edilebilen ısıtıcılar ve endüstriyel tip ile ev tipi ısıtıcı infrared modelleri üretilmektedir. Normal ısıtıcı modellerine göre daha avantajlı olan bu ısıtıcılar güvenilir bir kullanım imkanı sunmaktadır. Enerji tasarrufu da elde edebileceğiniz infrared ısıtıcılarda güç ayarlama özellikleri de mevcuttur.

Ayaklı modeller ayarlanabilir bacak sistemine sahiptir. Böylelikle istenilen noktanın daha iyi bir şekilde ısıtılabilmesi mümkün hale gelir. Evlerde ve iş yerlerinde tercih edilen ayaklı infrared ısıtıcı modelleri arasında gövde kısmında delik bulunan modeller de yer almaktadır. Isıyı mekan içerisine hızlıca yayabilen ve üstten gözenekli olan ısıtıcı infrared modelleri geniş bir alanı ısıtabilmektedir.

Infrared Isıtıcılar Güvenilir mi?

Kolay taşınabilir ve monte edilebilir olan infrared ısıtıcıları istediğiniz bölgeye rahat bir şekilde monte ederek kullanmaya başlayabilirsiniz. Dünya kalite standartlarında üretilerek sizlere sunulan infrared ısıtıcılar insan sağlığını tehlikeye atabilecek herhangi bir madde içermemektedir. Bu ısıtıcılar havayı kullanmadan mekanı ısıttıkları için hiçbir şekilde baş ağrısı ve havanın kuruması gibi sorunlara da yol açmazlar.

Her kişinin bütçesine ve ihtiyaçlarına özel modellerin yer aldığı infrared ısıtıcıları inceleyerek sizler de kendi ihtiyaç ve bütçenize uygun olan ürünlere sahip olabilirsiniz. Ürünlerin fiyat ve teknik detaylı özellikleri için Ser Rezistans ekibi ile iletişim kurabilirsiniz.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza