Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00
Online Mağaza

Günümüzde pek çok farklı sektörde yer alan firmanın en temel ihtiyaçları arasında yer alan ısıtıcı fanlar, gündelik hayatta evlerde de kullanılabilmektedir. Endüstriyel tip ve ev tipi olarak ayrı şekillerde üretilen ısıtıcı fan modelleri farklı çalışma alanları ve mekanlarınızdaki ısıtma ihtiyacınızı karşılayabilmeniz için özel olarak tasarlanarak sizlere sunulmaktadır.

Kurutma işleminin yapıldığı ve perdeleme işlemlerinin de yapıldığı büro, atölye ve fabrikalarda da kullanılan bu ısıtıcılar aynı zamanda restoran ve kafelerde de kullanılabilmektedir. Son derece güvenilir bir şekilde çalışan bu ısıtıcılar mekanları doğrudan ısıtabilme özelliğine sahiptir. Isıyı objelere doğrudan aktarabilen ısıtıcı fan modelleri enerji tasarrufu elde edebilmenizi de sağlar. Enerji maliyetinizi düşürebilen ısıtıcılar sayesinde gözle görülür bir enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz.

Ser Rezistans Isıtıcı Fan Modelleri

Özel ihtiyaçlarınıza ya da projelerinizin özelliklerine göre standart boyutlar ve özellikler dışında kişiye özel olarak da üretilebilen ısıtıcı fanlar sayesinde güvenilir bir şekilde tüm ortamlarınızın ısıtma ihtiyacını karşılayabilirsiniz. Her kişinin bütçesine ve ihtiyaçlarına göre bir model bulabileceği ısıtıcı fan modelleri arasından seçiminizi yaparak uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz fanlı ısıtıcılara sahip olabilirsiniz.

Montajı kolay ve kolay taşınabilir şekilde dizayn edilen ısıtıcı fanların teknik özelliklerini ve fiyat bilgilerini öğrenmek isterseniz Ser Rezistans ekibi ile de iletişime geçebilirsiniz. Ser Rezistans ekibi ihtiyaç duyabileceğiniz modeller konusunda da size yönlendirmeler yapacaktır.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza