Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00
Online Mağaza

Elektrikli ısıtıcılar hayatımızın her alanında kullandığımız ısıtıcı türleri arasında yer almaktadır. Rezistanslar ile birlikte çalışan ısıtıcı elektrikli olarak çalıştırıldığı zaman enerji tasarrufu elde edebilmenizi de sağlar. Rezistanslar otomatik olarak açılabilir ve kapanabilir özelliklere sahip olduğu için istenilen sıcaklık seviyelerine ulaşıldığı zaman elektrikli ısıtıcılar kendisini kapatır.

Otomatik çalışabilen ısıtıcı elektrikli sistemler %100 güvenilir bir ortam sağlar. Enerji tasarrufu ile birlikte aynı zamanda işlevsel özelliklerinden yararlanabilmenizi de sağlayan elektrikli ısıtıcılar hızlı bir şekilde ortamı ısıtmaya başlar. Isıtma işlemini yaparken havayı kurutmayan ve insanlarda baş ağrısına yol açmayan elektrikli ısıtıcılar arasında ev tipi, iş yeri tipi ve endüstriyel tip gibi pek çok farklı model bulunmaktadır.

Elektrikli Isıtıcı Fiyatları

Her biri farklı bir amaç ve kullanım alanı için özel olarak üretilen elektrikli ısıtıcıları kullanarak sizler de ısıtılması zor olan geniş mekanlarınızı ısıtmaya başlayabilirsiniz. Isıyı hızlı bir şekilde yayabilen ve ısı yayılımını eşit şekilde gerçekleştirebilen elektrikli ısıtıcılarla daha güvenilir ortamlar oluşturabilirsiniz.

Elektrikli ısıtıcı fiyatları seçeceğiniz ürünlerin model, marka ve teknik özelliklerine göre değişebilir. Ancak elektrikli ısıtıcılar günümüzde kullanabileceğiniz en ekonomik ısıtma araçları arasındadır. Bu ürünlerin enerji maliyetinizi de optimum seviyelere getirebileceği göz önünde bulundurulduğu zaman bütçe dostu olduğu da söylenebilmektedir. Isıtıcı elektrikli sistemler ile ilgili bilgi almak ve fiyatlarını öğrenmek isterseniz Ser Rezistans ile iletişime geçebilirsiniz.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza