Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00
Isıtıcı Bant

5 mt ve 10 mt seçenekleri mevcuttur.

*5 mt 100 watt güncededir

*10 mt 200 watt gücündedir

*220V gerilim ile çalışır

Detaylar

Soğutma sistemlerinde de kullanılan ısıtıcı bantlar, su gibi sıvı maddelerin buz tutmasını engelleyebilmek için kullanılabilmektedir. Endüstriyel alanlarda da kullanılan ısıtıcı bantlar radyatör bölümlerinin buzlanmasını engelleyebilir. Standart özelliklerde üretilen ısıtıcı bantlar dilediğiniz zaman isteğinize göre farklı özelliklerde de üretilebilmektedir.

Kullanılacak mekanın ve cihazların özelliklerine göre üretilebilen ısıtıcı bantlar gıda sektörü ve ev ısıtma sistemleri içerisinde de kullanılabilmektedir. Bu ürünlerden yüksek verimlilik alınabilmesi için sarıldığı bölgeye tam temas edebilmesi önemlidir. Bu sebeple, ısıtıcı bant modelleri esnek bir şekilde üretilmektedir. Esnek şekilde üretilen ısıtıcı bantlar sayesinde yüksek ısı transferi ve yüksek ısı verimliliği elde edilebilmektedir.

Ser Rezistans Isıtıcı Bant Modelleri

Çevresel faktörlere karşı dayanıklı olabilecek şekilde tasarlanan ısıtıcı bant modelleri aynı zamanda çevre dostu olarak üretilmektedir. 1. sınıf kalitedeki malzemeler ile üretilerek sizlere sunulan ısıtıcı bant modellerini uzun yıllar boyunca ek bir bakım ve onarım ihtiyacı hissetmeden sizler de kullanmaya devam edebilirsiniz. Ser Rezistans’ın en fazla ilgi gören ürünleri arasında bulunan ısıtıcı bantların 5 mt ve 10 mt seçenekleri mevcuttur. 5 mt özelliğe sahip olan ürünler 100 watt gücünde çalışabilir. 10 mt olan modeller ise 200 watt gücündedir. 220v gerilim ile çalışan ürünler Ser Rezistans güvencesi ile sahip olabileceğiniz ürünler arasında yer almaktadır.

 

Benzer Ürünler
Online Mağaza