Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00
Online Mağaza

Güneş enerji sistemlerinde donma sorunlarının yaşanmaması için kullanılan ısı bantları özel malzemelerden üretilmektedir. Bir ucundan şehir şebekesine takılarak enerji verilebilen ısı bantlarının uzunluğu boyunca enerji ısıya dönüşür ve kullanıldığı alanı ısıtır. Genel olarak hava sıcaklığının sıfır altında olduğu bölgelerde kullanılan ısı bandı modelleri soğuk ortamlardaki boruların içerisindeki akışkan maddelerin dış ortamdan kaynaklı soğuktan donmasını engeller.

Standart boyutlarda üretilen ısı bandı modelleri aynı zamanda isteğinize bağlı olarak farklı boyutlarda da üretilebilmektedir. İhtiyaçlarınızı karşılayabilecek farklı boyutlardaki ısı bandı modellerini kullanırken katlanırsa sorun meydana gelebilir. Bu sebeple, kullanım alanınıza en uygun olan ısı bandı uzunluğunu seçmelisiniz. Isı bandı uzunlukları hakkında bilginiz yok ise Ser Rezistans ekibi ile iletişime geçerek doğru boyutların bulunması konusunda destek alabilirsiniz.

Isı Bandı

Ser Rezistans Isı Bandı Modelleri

Isı bandı seçiminizi yaparken ürünlerin orjinal olmasına da dikkat etmelisiniz. Yan sanayi ya da Çin malı ürünler kullandığınız zaten çalışmalarınız aksayabilir ve kullandığınız makinelere zarar verebilirsiniz. İstediğiniz performansı alabileceğiniz ısı bantları için detaylı bir araştırma yapmalısınız ve kaliteli malzemeler ile tasarlanmış ısı bantlarını seçmelisiniz.

1. sınıf kalitedeki ürünleri sizlere sunan Ser Rezistans’ın ürünleri arasında da yer alan ısı bandı modellerini inceleyerek uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz ısı bantlarına sizler de erişebilirsiniz. Ürünler hakkında bilgi almak isterseniz Ser Rezistans ile iletişim kurabilirsiniz. 

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza