Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00
Online Mağaza

Infrared teknolojisi, radyo dalgalarıyla birlikte ışık dalgalarının da arasında yer alan elektromanyetik spektrumların kullanılmasını sağlar. Bu tür dalgalar 10 mikrona kadar ulaşabilecek dalga boyutlarıyla ön plana çıkarlar. Infrared enerjilerin dalga boyları ve malzemelerinin yapılarına göre ise, yansıma ve iletilme özellikleri ortaya çıkar.

Lamba, reflektör ve kontrol mekanizmalarıyla üretilen infrared ısıtma sistemlerinin çalışabilmesi için ise infrared rezistans modellerine ihtiyaç duyulur. Infrared rezistans modelleri bütün infrared ısıtma cihazlarının çalışabilmesi için ihtiyaç duyulan rezistans modelleri arasında yer almaktadır.

Infrared rezistanslar arasında seramik rezistans modelleri de mevcuttur. Enerji maliyetini optimum seviyeye getirebilmenizi sağlayan infrared rezistanslar özellikle endüstriyel alanlarda üretim yapan firmalara büyük bir avantaj sağlar. Endüstriyel ve domestik alanlarda üretim yapan firmalar enerji tasarrufu ve enerji verimliliği konusunda bir adım öne geçebilirler.

infrared3.jpg

Enerji Tasarruflu Infrared Rezistans Modelleri

Infrared için hassasiyetli olan kaplamalar ve boyaların da geliştirilmesi ile birlikte infrared ısıtıcıların kullanım alanları da genişlemiştir. Kontrol sistemleri de ortaya çıkan infrared rezistans modelleri arasından seçim yaparak enerji tasarruflu bir şekilde işletmenizin ihtiyaçlarını giderebilirsiniz.

Ser Rezistans olarak sizlere sunduğumuz infrared rezistans modellerinin tamamı 1. sınıf kalitedeki malzemelerden üretilmiştir. İşletmenizin enerji maliyetine katkı sağlayabilecek olan modellerimiz çevreye karşı duyarlı olan ürünlerdir. Uygun fiyatlı bir şekilde sunduğumuz infrared rezistansları uzun yıllar boyunca tüm uyumlu cihazlarınızda kullanmaya devam edebilirsiniz.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza