Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00
Online Mağaza

Enerji maliyetini düşürebilmek günümüzdeki tüm işletmelerin ortak sıkıntıları arasında yer alıyor. Enerji maliyetinin düşürülmesi özellikle endüstriyel alanlarda üretim yapmakta olan firmaların pek çok açıdan avantajlı duruma geçmesini sağlamaktadır. Enerji tasarrufu ve enerji verimliliği konusunda hassas davranan işletmeler rekabet ortamında daha sağlam bir yer edinebilmektedir.

Infrared hassasiyetli olarak üretilen kaplamaların ve boyaların geliştirilmesi ile birlikte artık büyük-küçük tüm işletmeler ısıtma ihtiyacını infrared ısıtıcılar ile karşılamaktadır. Üretim sektöründe yer alan kurutma, kürleme ve sterilizasyon gibi işlemler içerisinde de kullanılan infrared ısıtıcı modelleri enerji tasarrufu elde edebileceğiniz ısıtıcı modelleridir.

infrared-isitici.jpg

Infrared Isıtıcılar Nasıl Çalışır?

Uygun maliyetli çözümler sunan infrared ısıtıcılar günümüzde restoran ve cafe tarzı yerlerde de kullanılmaktadır. Infrared ısıtıcıların ısıyı doğrudan yansıtma özelliği mekanlarınızın hemen ısınabilmesini sağlar. Diğer ısıtıcılarda olan ısıtma için ihtiyaç duyulan ön ısıtma süresi infrared ısıtma sistemlerinde tamamen ortadan kalkar.

Mekanlarınızdaki havayı kurutmadan ısıtan ve baş ağrısına yol açmayan infrared ısıtıcılar sağlık açısından en uygun ısıtıcı modelleri arasında yer almaktadır. Ser Rezistans olarak sizlere sunduğumuz infrared ısıtıcı modelleri 1. sınıf kalitedeki malzemelerden üretilmektedir.

Çevreye karşı duyarlı olarak üretilen infrared ısıtıcı modellerini uzun süre boyunca mekanlarınızda ek bir bakım ve onarım ihtiyacı hissetmeden kullanmaya devam edebilirsiniz. Pek çok işletmenin tercihi olan infrared ısıtıcılara göz atarak sizler de ısıtma ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz modellere erişebilirsiniz.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza