Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00
Online Mağaza

İnce kesitli spiral rezistanslar genel olarak endüstriyel alanlarda tercih edilir. Endüstriyel çalışma alanlarında hammadde olarak işlenecek olan farklı maddelerin eritilmesi için ince kesitli spiral rezistansı kullanılabilir. Maddelerin ısı ile eritilerek sıvı hale gelmesini sağlayan ince kesitli spiral rezistansı aynı zamanda ortamdaki istenilen sıcaklık düzeyinin elde edilebilmesi için de kullanılır.

Gelişen teknoloji ile birlikte daha kaliteli ve güvenilir şekilde üretilebilen ince kesitli spiral rezistanslar işletmelerin beklentilerini karşılayabilecek özel donanımlara sahiptir. Geniş bir kullanım alanı olan ince kesitli spiral rezistansı plastik enjeksiyon memelerinde yer alan sıcak yolluk sistemlerinde de kullanılabilecek esnekliği sizlere sunar.

spiral3.jpg

Reflektör Nedir?

İstenilen özel ölçülerde ve watt seviyelerinde üretilebilen ince kesitli spiral rezistansı filament özellikler ile üretilir. Özel sarım teknikleri ile üretilen ince kesitli spiral rezistansların direnç tellerinin ömrü son derece uzundur. Bu rezistanslarda yer alan filamentlerin yaydığı ışınlar 0.4 mm kalınlığındadır. Yansıma işlemi alüminyum malzemeler ile tasarlanan reflektör vasıtası ile gerçekleştirilir.

Alüminyum malzemeler ile üretilen reflektörler toz ve çizilmelere karşı dayanıklı yapıya sahiptir. Çevresel faktörlere karşı dayanıklı olabilecek şekilde üretilen reflektörler yansıtma özelliklerini en verimli şekilde sizlere güvenilir olarak sunar.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza