Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00
Online Mağaza

Hem elektriksel yalıtım hem de mekanik koruma alanında kullanılan makaronlar endüstriyel alanda en sık ihtiyaç duyulan malzemeler arasında yer alıyor. kablo formunda üretilerek çok daha pratik bir şekilde kullanım ya da entegre imkanı sunan bu ürünler 2 mm ila 50 mm arasında değişen kalınlıklarda olabiliyor. Bu sayede ihtiyaca yönelik olarak tercihler yapmak da mümkün olabiliyor.

Makaronlarda Farklı Renk Seçenekleri

Bu ürünlerin kullanımında işaretleme oldukça önem arz edebiliyor. İşte bu noktada makaron çeşitlerinin farklı renklerde olması işlevsel yönlerini güçlendiriyor. Çeşitli renk seçenekleri ile işaretleme daha kolay bir şekilde yapılabiliyor. Ser Rezistans olarak ürettiğimiz makaron çeşitleri üzerinde yalıtım verniği bulunuyor. Bu sayede daha dayanıklı bir yapıya sahip olması da mümkün olduğundan ürünlerin kullanım ömrü ciddi seviyede artabiliyor.

makaron-serrezistans.jpg

Ev Tesisatında Makaron Kullanılıyor

Bu ürünler günümüzde sadece endüstriyel alanda değil, ev tesisat çalışmalarında da sıklıkla kullanılmaya başlandı. Çünkü yüksek ısının söz konusu olduğu alanlarda makaron kablolar çok daha güvenli bir tesisat oluşturulmasını sağlayabiliyor. Yüksek ısıya bağlı olarak tesisatta çıkabilecek olası yangınları önleme hususunda da bu ürünlerin faydasından söz etmek mümkün.

Hem cam elyaf kaplı hem de silikon cam elyaf kaplı makaron çeşitleri yüksek ısının olduğu pek çok alanda güveni bir şekilde kullanılabiliyor. İhtiyaç duyulan miktarda kesilerek kullanılabilen bu ürünler  yüksek elektriksel akımın bulunduğu pek çok sistem, makine ve tesisatta tercih edilebilir.

Rezistanslar ile ilgili A'dan Z'ye detaylı bilgi sunduğumuz rezistans ne işe yarar yazımızda rezistansların çalışma mekanikleri ile ilgili bilgileri de sizlere sunduk.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza