Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00
Online Mağaza

Rezistans ile çalışan su ısıtıcıları, aynı ekmek makinelerinde de olduğu gibi elektriği doğrudan ısıya dönüştürerek sizlere sunar. Isının bir kısmı ise çevrede kaybolur. İhlas banyo şofben rezistansı modelleri de aynı prensip ile çalışır. İhlas şofben rezistansları standart elektrikli su ısıtıcılarına göre daha ekonomik bir üründür.

İhlas şofben üzerinde genellikle üç kademeli ve iki adet ayrı İhlas banyo şofben rezistansı yer almaktadır. İlk kademede yer alan rezistans 2800w, ikinci kademede yer alan rezistans 4200w ve üçüncü kademede yer alan rezistans ise ilk iki rezistansın toplam watt hesabı ile aynı çalışmaktadır.

7000 watt gücünde bir direnç ile anlık su ısıtmasını sağlayan bu rezistanslar anlık sıcaklık seviyesini doğrudan etkilemektedir. Sürekli olarak enerji tüketen ve su depolamayan ürünler ısıtılan suyun cihaza aktarılmasından sonra ekonomik çözümleri sizlere sunmaktadır.

ihlas-sofben-rezistans.jpg

Uygun Fiyatlı İhlas Banyo Şofben Rezistansları

İhlas banyo şofben rezistansları flanşlı ve vidalı daldırmalı rezistanslardır. Koruyucu bir manşon ve kılıfa da sahiptir. Kılıf ve izolasyon malzemeleri 1. sınıf kalitede üretilmektedir. Ürünlerin uzun ömürlü olmasını sağlayan malzemeler nikrom ve çelik malzemelerdir. İhlas banyo şofben rezistanslarını seçerken hangi amaçlar ile kullanacağınızı belirlemeniz gerekmektedir.

Dünya kalite standartlarında üretilmekte olan İhlas banyo şofben rezistansı çeşitlerimize göz atarak sizler de ihtiyaçlarınıza uygun olan rezistans çeşitlerine güvenilir bir şekilde erişebilirsiniz.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza