Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00
Online Mağaza

Havlupan rezistanslarında kullanılan PTC aksamları şuko, fişli veya şuko fişli olarak iki ayrı tipte karşımıza çıkıyor. 100 ile 900 watt güç aralığında çalışan havlupan rezistansı modelleri boru ve vidali manşonu paslanmaz olan çelik kablosu ile sizlere sunulmaktadır. Radyatör modellerine dikey ya da yatay olarak monte edilebilen rezistans modelleri aşırı ısınmayı da önleyerek güvenilir bir çalışma ortamını sizlere sunar.

Uzun Ömürlü Havlupan Rezistansı Modelleri

Konstrüksiyonlarında termostat ve emniyet sigortasına ihtiyaç duymaz. Bu sebepten dolayı satın alacağınız havlupan rezistansı modelleri uzun süreli bir kullanım ömrüne sahiptir. Boru çapı küçük ve uzunluğu da kısa olduğu için havlupan rezistanslarının montaj işleminde boyut problemleri yaşanmaz.

Uzun ömürlü bir şekilde kullanabileceğiniz havlupan rezistansı modellerimiz aynı zamanda sizlere en uygun fiyat avantajları ile tarafımızdan sunulmaktadır. Ser Rezistans olarak sunduğumuz ve projelerinizde kullanabileceğiniz rezistans modellerine sizler de uygun koşullarda sahip olabilirsiniz.

Elektrikli Havlupan Rezistansı

Elektrikli havlupan rezistans, banyonun ısıtılması ve havluların kurutulması odağında işlevsellik göstermektedir. Çeşitli ölçü ve ebatlardaki havlupanlar ile uyum sağlama özelliğine sahiptir. Doğalgaz sistemine ihtiyaç duymadan kullanabileceğiniz havlupanlar için gerekli olan elektrikli havlupan rezistansını markamız kalitesi ile deneyimleyebilirsiniz. 

Devrimsel bir niteliğe imza atan elektrikli havlupan rezistanslar, radyatörlerle entegre olarak çalışmaktadır. Paslanmaz çelikten üretildiği için oldukça dayanıklı bir yapıya sahiptir. Bu kapsamda uzun yıllar kullanım avantajını da beraberinde getirmektedir. Havlupan rezistansı seçiminde öncelikli tercihinizi kaliteden yana kullanmanız gerekmektedir.

Havlupan rezistans satın alma işlemlerinizde güvenilir bir firma seçimi için daha fazla arayışa geçmeden rotanızı Ser Rezistans’a çevirebilirsiniz. Firmamızda yer alan havlupan 600w rezistans modelleri, bünyesinde barındırdığı paslanmaz vida ve borularla ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler sunmaktadır. Isınma düzeyinin kontrolünü sağlayabilen havlupan rezistansı, yüksek performans gücüne sahiptir. 

Sessiz olmakla birlikte enerji tasarrufu sağlayan bu parçalar, konforlu bir kullanımı da beraberinde sunmaktadır. Havlupan rezistansında gerçekleştireceğiniz doğru seçim ile yaşam alanlarınızda tükettiğiniz enerji  maliyetini düşürebilirsiniz. Cebinizden tasarruf ederken, yüksek işlevselliğin farkını deneyimleyebilirsiniz. 

Havlupan rezistansı alırken kullanım ömrü sizin için en önemli kriterlerden olmalıdır. Bu kapsamda Ser Rezistans olarak garanti belgesi dahilinde güvenilir bir hizmet sunmaktayız. Arızalanma gibi problemlerle karşı karşıya kaldığınızda cihazın da bozulması kaçınılmaz olacaktır. 

Güvenilir bir firmanın önemi tam olarak bahsettiğimiz bu konudan kaynaklanmaktadır. Herhangi bir firmadan aldığınız ve garanti kapsamında olmayan havlupan rezistansları, olası aksiliklerde çeşitli sorunları beraberinde getirecektir ve çözümü ne yazık ki olmayacaktır. 

Ser Rezistans olarak hizmetinize sunduğumuz havlupan rezistansı çeşitleri, yüksek kalitesi ve uzun ömürlü kullanımının yanı sıra birçok avantajı da bünyesinde barındırmaktadır. Havlupan rezistansı fiyatları her bütçeye uygun biçimde şekillenirken, oldukça makul rakamlar üzerinden satışı gerçekleştirilmektedir. Cüzi fiyatlarla alım işlemi gerçekleştirmek için sayfamızdan bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır. 

Projelerinize uyumlu havlupan rezistans çeşitleri, firmamız ayrıcalığıyla sizlerle buluşturuluyor. İhtiyaç duyduğunuz ölçü ve ebatlardaki havlupan rezistanslarına ulaşmanız oldukça pratik! İşyerleriniz için gerekli olan bu parçaları uygun fiyatlar kapsamında satın alabilirsiniz. Ser Rezistans olarak her daim memnuniyetiniz, önceliğimizdir.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza