Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00
Online Mağaza

Havlupan rezistanslarında kullanılan PTC aksamları şuko, fişli veya şuko fişli olarak iki ayrı tipte karşımıza çıkıyor. 100 ile 900 watt güç aralığında çalışan havlupan rezistansı modelleri boru ve vidali manşonu paslanmaz olan çelik kablosu ile sizlere sunulmaktadır. Radyatör modellerine dikey ya da yatay olarak monte edilebilen rezistans modelleri aşırı ısınmayı da önleyerek güvenilir bir çalışma ortamını sizlere sunar.

havlupan-rezistansi.jpg

Uzun Ömürlü Havlupan Rezistansı Modelleri

Konstrüksiyonlarında termostat ve emniyet sigortasına ihtiyaç duymaz. Bu sebepten dolayı satın alacağınız havlupan rezistansı modelleri uzun süreli bir kullanım ömrüne sahiptir. Boru çapı küçük ve uzunluğu da kısa olduğu için havlupan rezistanslarının montaj işleminde boyut problemleri yaşanmaz.

Uzun ömürlü bir şekilde kullanabileceğiniz havlupan rezistansı modellerimiz aynı zamanda sizlere en uygun fiyat avantajları ile tarafımızdan sunulmaktadır. Ser Rezistans olarak sunduğumuz ve projelerinizde kullanabileceğiniz rezistans modellerine sizler de uygun koşullarda sahip olabilirsiniz.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza