Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00
Online Mağaza

1991 yılında sektör içerisindeki faaliyetlerine başlayan Goldsun kurulduğu ilk günden beri ısıtıcı ürünleriyle dikkat çekmeye başlamış bir markadır. 2000 yılından beri bu isimle anılan Goldsun ısıtıcı ürünleri arasında farklı mekanlarda kullanılabilecek ISO9001 sertifikalı ürünler yer almaktadır.

Geniş tarama açısına sahip olan Goldsun ısıtıcı modelleri haiz reflektörleri ile geniş alanları ısıtabilmektedir. Yüksek yoğunluklu infrared özelliğine sahip olan Goldsun ısıtıcılar 1200 derecelik özel ampul ısıları sayesinde elektrik sarfiyatıyla dış ortamlarda görülen yoğun ve uzak mesafe ihtiyacınızı karşılayabilmenizi sağlar.

Goldsun Isıtıcı

Rüzgardan ve diğer çevresel faktörlerden etkilenmeyen Goldsun ısıtıcılar en soğuk havalarda bile kullanabileceğiniz ısıtıcılardır. Isıtma gücünde herhangi bir şekilde azalma görülmeyen Goldsun ısıtıcıları tercih ederek soğuk kış aylarında ısınmanın tadını çıkartabilirsiniz.

Dekoratif ve Şık Isıtıcı Modelleri

Dekoratif açıdan şık bir tasarıma sahip olan Goldsun ısıtıcı kompakt boyutları ile şemsiye ve sundurma altı gibi özel yerlere de monte edilebilmektedir. Kolay bir şekilde monte edilebilen Goldsun ısıtıcı modellerini istediğiniz açıda da (yatay, dikey) kullanabilirsiniz.

Isıyı en hızlı şekilde mekana yayabilen Goldsun ısıtıcı modelleri 1200 derecelik sıcaklığa sadece 2 saniye gibi kısa bir süre içerisinde ulaşabilmektedir. İçerisindeki halojen ampuller sayesinde anlık ısıtma elde edebileceğiniz Goldsun ısıtıcı modelleri bu özellikleri sayesinde ön ısıtma için gerekli olan süreden tasarruf elde edebilmenizi sağlar.

İletişim Formu
Plaka Isıtıcı
Endüstriyel alanlardaki ısı sistemlerinde kullanılan plaka ısıtıcı modelleri özellikle oto...
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza