Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00
Genel Temizlik Spreyi
Genel Temizlik Spreyi
Genel Temizlik Spreyi

Endüstriyel genel temizlik spreyi günümüz şartları içerisinde birbirinden farklı alanlarda en yaygın kullanımı olan genel temizlik spreyi olarak bilinir. Son derece günümüz kimya alanında en doğru üretimlerle birlikte temizlik spreyi şeklinde üretildiği gibi, doğrudan yağlı, tozlu yüzeylerde ya da fren sistemlerinin içerisinde, kayış kasnak sistemlerinde ve benzeri birçok yağlı metal parçalarda bu ürünler kullanılır. Ürenlerin temizlenmesiyle ilgili olarak üretilmiş en iyi uçucu özelliği sayesinde de doğrudan temizleyici bir etkiye sahiptir. 

Genel Temizlik Spreyi Nasıl Kullanılır?

Birçok servis alanında, bakım merkezlerinde ya da benzer alanlarda kullanılan endüstriyel temizleme spreylerinin kullanım talimatında doğrudan uzaktan sıkılması talep edilir. 20 cm uzaktan yüzey temizlenene kadar uygulanan bu spreylerde doğrudan temizleme etkisi yaratır. İhtiyaç halinde bir fırça yardımıyla da sıkılan yüzeyde daha etkili sonuçlar almaya dayalı işlemler yapılabilir.

Genel Temizlik Spreyi Özellikleri

Endüstriyel makinelerle ilgili sıkılan tüm yüzeylerde kirleri akıtıp götürür. Kolayca uçurur şekilde özelliği sayesinde de tamamlayıcı kimyasal temizliktir. Hem ekonomik hem de az kullanıldığı için etkili bir sprey olarak kullanımı sağlarsınız. Doğalgaz dağıtım şirketleri doğrudan borularında kullanmak ya da üretim tesislerinde de kullanırken yüzeyleri hızla temizlemede etkilidir.

Su ve nemi hızla uzaklaştırırken, hiçbir şekilde metal üzerinde su veya nem tutmaz özelliğine sahiptir. Kullanılan yüzeylerde hızlı temizleme özelliğiyle beraber hem kolay kullanımı bulunur hem de sizlere zaman kazandırır. İstediğiniz gibi boyalı yüzeylerde kullanabilirsiniz. Herhangi bir zarar vermeyen içeriği sayesinde yüzeyde toz, yağ, kir varsa temizlik sağlar. 

Zarar vermediği maddeler arasında kauçuk ve plastik de bulunur. Bu sayede yine etkili olup en iyi şekilde kullanılan yüzeylerde hızla temizleme özelliğine sahiptir. Su, nem hızla uzaklaştırırken oldukça kullanım alanı geniş olan bu temizleme ürünlerinde fark yaratabilirsiniz. 

Yeraltı doğalgaz borularının kullanımı öncesinde kaynaklar yapılırken, borularda temizleme spreyi olarak bu tip ürünler kullanılır. Doğalgaz dağıtım şirketleri pe boru ile EF fitting üreticileri tarafında boruların birleştirmeleri yapılırken kaynak alanlarının her ihtimale karşı kusursuz olması için temizlik spreyi kullanıma özen gösterirler. Dolayısıyla en çok rağbeti gösteren borulardan dolayı doğalgaz dağıtım şirketleri de olmaktadır. Pe boru ve ef fitting üreticilerinin de genelde istedikleri, en iyi temizleme niteliği tanıyan bu sprey ile beraber etkili çözümleri uzun ömürlü halde bulmak mümkündür. Pe boru ve ef fitting tarafında standartları karşılayacak şekilde, borulara kaynak yapılırken kaynak bölgelerine ait temizliği yapmak adına bu ürünleri kullanmak önemli detay olacaktır. 

Genel Temizlik Spreyi Kullanım Alanları

İz, pas, kir, yağ, toz kaplamış tüm yüzeylerde temizleme ürünü olarak yaygın şekilde kullanılan endüstriyel temizlik spreyi, birbirinden farklı alanlarda kullanıma sahiptir. Otomotiv sektöründe sanayi ve bakım merkezlerinde kullanılır. Mekanik bakım atölyelerinin neredeyse tamamında makinelerin kullanımı sonrasında genel temizlik için tercih edilir.

Fren sistemlerinin tümünde temizleme noktasında yardımcı ürünken, aynı zamanda yağ ile beraber kirlenen debriyaj sistemi, yağlı rulman, keçe temizliğinde, ses yapan yağlı kayış kanak sisteminde gibi otomobile ait tüm parçalarda temizleme için kullanılır. Fanların toz ve yağ artıklarında, nem ya da yağ teması olan tüm soket, siviç ya da fiş gibi alanların temizlenmesi için kullanılır. İçeriğindeki detaylar sayesinde de doğrudan tamamlayıcı kimyasal temizliktir.

Genel Temizlik Spreyi Fiyatları

Rekabetçi fiyat politikası ile en iyi fiyatlandırmalarda faydalanacağınız endüstriyel temizlik spreyleri ve genel temizlik spreyleri ile tesisleriniz için en iyi faydayı yakalarsınız. İsteklerinizi karşılayan özelliklerde faydalanabileceğiniz bu ürünlerle beraber istediğiniz temizlik sprey ürünleriyle beraber dilediğiniz gibi faydalanmak mümkün olacaktır. Fiyat ve ürün hakkında tüm sorularınız için direkt iletişim bilgilerimizi kullanarak web sitemizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Benzer Ürünler
Online Mağaza