Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00
Online Mağaza

Dünyaca ünlü marka Fotek SSR modellerinde kısa devre koruması yer almaktadır. Cihazlarınızı ve bütün sisteminizi güven altına alabileceğiniz SSR modelleri üreten Fotek, yassı tip standart SSR modelleri ile birlikte tüm SSR modellerinde aynı korumayı sizlere sunmaktadır.

Sigortalı tipe sahip olan Fotek SSR modelleri tamamen patenti alınmış olan özel ürünlerdir. Kısa devre koruması elde edebilmek istiyorsanız Fotek SSR kullanırken farklı bir otomat veya harici bir parça kullanmanıza gerek kalmaz. Seçtiğiniz SSR modelinin yükünün iki katı olmasına da gerek yoktur. 40 amper olarak tasarlanan bir SSR modelinde 32A 10x38 hıza sahip sigorta yer almaktadır.

Fotek SSR Modelleri

Yüksek akım ve yüksek voltajın bulunduğu çalışma alanlarında güvenilir şekilde kullanılan Fotek SSR modelleri 1 faz ile 3 faza kadar olan voltaj ve akım değerlerinde üretimler yapar. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan Fotek, Ser Rezistans güvencesi ile sizlere sunulmaktadır. Her biri dünya kalite standartlarında üretilen Fotek SSR modellerine sahip olarak uzun yıllar boyunca SSR ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Soğutmaya karşı yüksek bir hassasiyet gösterebilen SSR modelleri gücün en yüksek olduğu yerlerde soğutmanın öneminin artmasıyla birlikte bu duruma uygun olarak çalışabilecek mekaniklere sahiptir. Soğutucuların farklı bir cihaza bağlı olmasından kaynaklanabilecek iş yükünü ortadan kaldırmak ve daha estetik bir görünüm elde etmek için de Fotek SSR modellerini tercih edebilirsiniz.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza