Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00
Online Mağaza

Flexible rezistans çeşitleri genellikle ısıtılmasına ihtiyaç duyulmakta olan parçaların üzerine yapıştırılarak kullanılan rezistans çeşitleridir. Flexible rezistans modellerini sizlerin ihtiyaçlarına ve isteklerine göre istediğiniz boyutlarda üretebiliyoruz.

Makinelerin kalıpları, tezgah ısıtma sistemleri, çimento silosu ısıtma, eliptik yüzeyleri ısıtma ve üzerine delik açmadan ısıtılmanın sağlanması gereken her alanda flexible rezistans modellerine ihtiyaç duyuluyor.

Flexible Rezistans

Flexible Rezistans Çeşitleri Nelerdir?

Sizlerin isteği üzerine flexible rezistanslar kıvrımlı ve delikli şekillerde de üretilebilmektedir. Esnek ve silikon olan flexible rezistanslar termokupllu ve termostatlı çeşitlere de sahiptir. Flexible rezistansların ısınma dereceleri genellikle 300 C olmalıdır.

1. sınıf kalitede üretilmekte olan flexible rezistanslarımıza sahip olarak ısıtılması gereken bölgeleri güvenilir bir şekilde ısıtmaya başlayabilirsiniz. Dünya kalitesindeki standartlarda üretimini yaptığımız flexible rezistans modelleri aynı zamanda uzun ömürlü kullanım imkanını da sahiptir.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza