Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00
Online Mağaza

Uygulama ihtiyaçlarınızı karşılamak için çok çeşitli çap ve uzunluklarda fişek rezistanslar mevcuttur. Standart çubuk rezistans uygulamaları, yüksek güç yükleri, darbe devresi, RF güç amplifikatörleri, darbe voltajı jeneratörleri, yüksek gerilim devreleri ve güç kaynakları içerir. Seramik izolasyonlu rezistans tüpleri, yüksek direnç gücü veya yüksek enerji darbelerinin işlenmesi gereken yerde iyi performans gösterir. Bu endüktif olmayan dirençler, direnç gövdesi boyunca enerjiyi düzgün şekilde dağıtabilir. 

Fişek Rezistans Modelleri

Fişek Rezistans Çeşitleri ve Özellikleri

Fişek rezistanslar, yüksek watt güçleri ile en zor şartlarda yüksek verimle çalışmak üzere tasarlanırlar. Paslanmaz çelik muhafaza içersine yerleştirilen 80/20 krom-nikel direnç telleri, özel seramik kaplama ve tel arasına yüksek saflıkta MO ilavesi ile özel kalıplarla sıkıştırılarak mükemmel bir ısı transferi sağlanır ve yüksek verimlilik elde edilir.

Fişek rezistanslar, standartlar dışında istenilen ölçü ve değerlerde özel siparişe göre imal edilir. Termokupl rezistanslar; Termokupl uçları gövdeye değmeyecek şekilde dipte yerleştirilenler ve Termokupl uçları gövdeye değecek şekilde rezistansın ortasında yerleştirilenler olmak üzere iki farklı şekildedir. Fişek rezistans uç çıkışları her türlü aşınmaya, kirlilik ve mekanik deformasyona karşı korumak amacı ile esnek metal spiral zırhlı, dar alanlar için 90° lik dirsek çıkışlı korumalı, 90° lik küp çıkışlı korumalı, sıvıların ısıtılması için uygun paslanmaz veya sarı flanşlı olarak tasarlanır.

Fişek rezistanslar, düz pirinç yüzeyler veya yuvarlatılmış kenarlar da dâhil olmak üzere bağlantı gereksinimlerini karşılamak için Ser Rezistans farkı ile temin edilebilir.

Fırın ısıtma rezistansı yazımıza göz atarak 1. sınıf kalitede üretilmekte olan fırın ısıtma rezistansları hakkında detaylı bilgiye erişebilirsiniz.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza