Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00
Online Mağaza

Fileleme kurutma makinaları, endüstriyel ortamlarda da kullanılabilen makinalardır. Fileleme kurutma makinalarının çalışabilmesi için ise ihtiyaç duyulan en temel ürünler arasında rezistanslar yer almaktadır. Elektrik enerjisini ısı enerjisine çevirebilen fileleme kurutma makinası rezistansı modelleri kurutucu tamburunda yer alan havanın ısıtılmasını sağlar.

Fileleme kurutma makinasının model ve teknik özelliklerine göre farklı şekillerde seçebileceğiniz rezistansların montajı da son derece kolaydır. Montaj işlemi sona erdikten sonra rezistanslar modülden geçerken havayı ısıtmaya başlarlar. Dairesel kurutma rezistansları ise doğrudan kurutucunun tamburunun arka kısmında yer alır ve havayı tambur içerisinde ısıtır.

Ser Rezistans Fileleme Kurutma Makinası Rezistansları

Elektrikli ısıtıcılar içerisinde de bulunan bobinler ile aynı prensiplere bağlı kalarak çalışan fileleme kurutma makinası rezistansı modelleri uzun ömürlüdür. Uzun yıllar boyunca kullanıma uygun olan bu rezistans türleri elektrik akımından beslenerek işlevsel özelliklerini yerine getirirler. Elektrik enerjisini en hızlı şekilde ısı enerjisine dönüştürebilen fileleme kurutma makinası rezistansları yüksek sıcaklık derecelerine karşı da dayanıklıdır.

Fileleme kurutma makinası rezistansı ihtiyacınız var ise sizler de Ser Rezistans’ın ürünleri arasında yer alan rezistansları inceleyebilirsiniz. Her kişinin bütçesine uygun rezistans modelleri sunan Ser Rezistans sayesinde bütçenize ve ihtiyaçlarınıza uygun olabilecek rezistanslara sizler de sahip olabilirsiniz. Fileleme kurutma makinası rezistanslarının fiyatları ve teknik detayları için Ser Rezistans ile iletişime geçebilirsiniz.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza