Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00
Online Mağaza

Fileleme ve kurutma makinaları portakal, limon, mandalina, domates ve elma gibi meyve sebzelerin filelenmesi işleminde kullanılan makinelerdir. Hacmi uygun olan bütün meyve ve sebzeler için kullanılabilen fileleme kurutma makinaları ağırlığa göre fileleme işlemi yapar. Sayıya göre de fileleme işlemini yapabilen makinaların programlanabilir özellikleri de mevcuttur. Bu tür makinaların çalışabilmesi için ise fileleme kurutma rezistansı ihtiyacı söz konusudur.

Değişik ağırlıklar ve aynı tolerans şeklinde programlanabilen bu makinalar meyve ve sebzelerin türü, toleransı ve kilogramlarındaki değişikliklere bağlı olarak dakikalar içerisinde ortalama 70 ile 100 adet kadar fileleme işlemi yapabilmektedir. Ancak bu makinaların yüksek enerji tüketiminin önlenmesi işletme maliyeti açısından son derece önemlidir.

Fileleme Kurutma Makinası Rezistansları

Ser Rezistans ürünleri arasında yer alan fileleme kurutma rezistansı modelleri ile enerji tasarrufu elde edebilirsiniz. Enerji tüketimini minimum seviyelerde gerçekleştiren ve maksimum seviyedeki verimlilik elde edebileceğiniz fileleme kurutma makinası rezistansları uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz dayanıklılığa da sahiptir.

  1. sınıf kalitedeki malzemeler ile tasarlanarak sizlere sunulan fileleme kurutma makinası rezistansları aynı zamanda çevreye karşı duyarlı olabilecek şekilde de tasarlanır. Ser Rezistans güvencesi ile sahip olabileceğiniz rezistansları çalışma alanlarınızda güvenilir şekilde kullanabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun rezistanslar arıyorsanız Ser Rezistans ürün kataloglarını inceleyebilir ve aklınıza takılan tüm sorular için Ser Rezistans ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.
İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza