Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00
Online Mağaza

Tüm sektörler içerisinde ve gündelik hayatta da kullanılan ısıtıcılar arasında belirli farklılıklar bulunmaktadır. Bu farklılıklar genelde sanayi tipi ve gündelik kullanım olarak ikiye ayrılırlar. Sanayi tipi olan fanlı ısıtıcılar endüstriyel alanlarda üretilmek üzere dizayn edilirler. Gündelik tip için özel olarak üretilenler ise farklı mekanlarda kullanılmak üzere tasarlanırlar.

Fanlı ısıtıcılar ile kurutma işlemi yapılan ve perdeleme işlemleri yapılan büro, atölye, fabrika, restoran ve kafeterya gibi mekanların ısıtılması işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Kendi özel ihtiyaçlarınıza göre farklı boyutlarda sahip olabileceğiniz fanlı ısıtıcılar kolay bir şekilde monte edilebilme özelliklerine sahiptir.

Geniş alanlarda kullanılan fanlı ısıtıcılar son derece güvenilir bir kullanım imkanını sizlere sunmaktadır. Mekanları doğrudan ısıtabilme özelliğine sahip olan fanlı ısıtıcılar aynı zamanda enerji tasarrufu elde edebilmenizi de sağlar.

fanli-isitici.jpg

Uygun Fiyatlı Fanlı Isıtıcı Modelleri

Ser Rezistans olarak sizlere sunduğumuz fanlı ısıtıcılar enerji maliyetinizi düşürebileceğiniz ısıtıcı modelleri arasında yer almaktadır. İşletmenizdeki enerji maliyetini optimum düzeylere getirebileceğiniz fanlı ısıtıcılar 1. sınıf kalitedeki malzemelerden üretilmektedir. Çevreye karşı duyarlı olarak üretilen fanlı ısıtıcılarımızı pek çok farklı alanda kullanabilirsiniz.

Kullanım alanlarına göre farklı boyutlarda ve çeşitlerde üretilen fanlı ısıtıcı modelleri uygun fiyat seçeneklerine sahiptir. Fanlı ısıtıcıların fiyatları seçeceğiniz modelin özelliklerine ve boyutlarına göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Türkiye’nin her noktasına gönderim yapan firmamızın ürün kataloglarından ihtiyacınız olan fanlı ısıtıcı modellerini seçerek ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza