Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00
Online Mağaza

Etiketleme makinaları ile belirli ölçülerde yer alan kare, silindir ve yuvarlak yapıdaki bazı malzemeler etiketlenebilmektedir. Bu malzemeler arasında cam şişeler, pet şişeler, kavanozlar, tenekeler ve benzeri malzemeler yer almaktadır. Bu malzemelerin üzerine etiket yapıştırılabilmesini sağlayan otomatik etiketleme makinaları aynı zamanda yarı otomatik olarak da üretilebilmektedir. Etiketleme makinası içerisinde yer alan rezistanslar bu makinaların güvenilir şekilde çalışabilmesini sağlar.

Etiketleme makinası rezistansı silindirik, köşeli ve düz etiketleme makinaları için farklı olarak üretilebilmektedir. Kullanım alanlarına göre farklı şekillerde üretilen etiketleme makinası rezistansları infrared teknolojiler ile de desteklenmektedir. Enerji tasarrufu elde edebilmenizi sağlayan bu rezistanslar uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz dayanıklı rezistanslar arasında yer almaktadır.

Güvenilir Etiketleme Makinası Rezistansları

Endüstriyel ortamlarda kullanılan etiketleme makinası modellerine kolay bir şekilde monte edilebilen bu rezistansları monte etme konusunda herhangi bir bilginiz bulunmuyor ise bu konuda profesyonel destek almayı deneyebilirsiniz. Şişe, kavanoz, teneke ve benzeri cisimlerin kolaylıkla etiketlenebilmesini sağlayabilen etiketleme makinaları ile uzun yıllar boyunca verimli bir doğru rezistans seçimlerini yaparak çalışabilirsiniz.

Cam, plastik ve teneke ambalajlarına kolay bir şekilde uygulama yapabilen etiketleme makinası modelleri ile çalıştığınız zaman etiket yapıştırmak istediğiniz ambalaj biçiminde herhangi bir bozulma veya değişiklik meydana gelmez. Kullanım alanlarına ve ambalaj çeşitlerine göre farklılık gösterebilen bu makinalar için rezistans arıyorsanız Ser Rezistans’ı tercih edebilirsiniz.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza