Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00
Online Mağaza

Sıcak yolluk rezistansların iç kısımlarında yer alan manifoldların ısıtılabilmesi için manifold rezistanslara ihtiyaç duyulmaktadır. Yüksek bir performans sunan esnek rezistans modelleri kare ve silindir şeklinde üretilebilmektedir. İhtiyaçlarınıza özel olarak üretilen esnek rezistanslara sizler de göz atarak projelerinize uygun olan modellere erişebilirsiniz.

Kategorilerimiz arasında farklı kesitlerde üretilmiş olan pek çok farklı esnek rezistans modeli bulunmaktadır. Monte edeceğiniz sisteme göre en uygun olan ürünleri alternatif esnek rezistans modellerimize göz atarak bulabilirsiniz.  Yeni teknolojilerden yararlanarak üretilmiş olan esnek rezistans modelleri üst düzey esneklik seviyeleri ile montaj esnasında size güvenilir ve kolaylık imkanı sunmaktadır.

Uygun Fiyatlı Esnek Rezistans Modelleri

Sistemlerinizde güvenilir bir şekilde kullanabileceğiniz esnek rezistansların fiyatları seçeceğiniz modelin özelliklerine ve boyutlarına göre değişkenlik göstermektedir. Esnek rezistans modellerinin fiyatlarını öğrenebilmek için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Üretimini yaptığımız her bir esnek rezistans modeli tamamen çevreye karşı duyarlı olarak üretilmektedir. Enerji tasarrufu da elde edebileceğiniz esnek rezistans modelleri tüm sistemlere esnek yapıları sayesinde basit bir şekilde monte edilebilmektedir.

Uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz esnek rezistans çeşitlerimiz dünya kalite standartlarında üretilerek gerekli testlerden geçtikten sonra sizlere sunulmaktadır. Türkiye’nin her yerine gönderim yapmakta olan firmamız sizlere en uygun fiyat seçeneklerine sahip olan esnek rezistansları sunmaktadır. Her kişinin bütçesine uygun olan esnek rezistansları endüstriyel alanlarda da güvenilir bir şekilde kullanabilirsiniz.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza