Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00
Online Mağaza

Akışkanların eşenjör plakalarının ters yüzeylerinden geçip birbirlerine karışmadan plakalar ile ısı transferini sağlayan makinelere eşenjör makinası adı verilmektedir. Eşenjör makinalarının güvenilir ve işlevsel özelliklerini sergileyerek çalışabilmesi için ise eşenjör makinası rezistansı ihtiyacı bulunmaktadır. Ejenşör makinaları plakalar sayesinde ısıyı değiştirebilen makinalar arasında da yer almaktadır.

Endüstriyel alanlarda sık sık kullanılan eşenjör makinası rezistansları süt ürünlerinin pastörizasyonunun yapılabilmesi esnasında ihtiyaç duyulan ısıtma ve soğutma için de kullanılmaktadır. Gemiler için ısınma kaynağı da olabilen bu ekipmanlar farklı sıcaklık akışkanları arasındaki sıcaklık alışverişinin güvenilir şekilde yapılabilmesini sağlar.

Pres makinelerinin hidrolik devrelerinin soğutulması gerektiği zaman da eşenjör makinasına ihtiyaç duyulur. Eşenjör makinası rezistansı modelleri bu makinaların projelerinizde ve çalışma alanlarınızda maksimum performans göstererek çalışmasını sağlar. Böylelikle tamamen işlerinize yoğunlaşabilirsiniz.

Eşenjör Makinası Rezistansı Fiyatları

Enerji tasarruflu olarak da kullanılabilen eşenjör makinası rezistansı modelleri arasında farklı kullanım alanlarına ve ihtiyaçlarına destek verebilecek rezistans modelleri yer almaktadır. Günümüzde pek çok farklı alanda kullanılan eşenjör makinalarına kolay bir şekilde monte edilebilen rezistansların montajı konusunda herhangi bir bilginiz yok ise profesyonel bir destek almayı da deneyebilirsiniz.

Eşenjör makinası rezistansı fiyatları seçeceğiniz ürünlerin teknik özelliklerine göre değişkenlik gösterebilir. Ürünlerin fiyatları, teknik özellikleri ve seçim konusundaki yaşadığınız sıkıntılarla ilgili Ser Rezistans ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza