Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00

Enjeksiyon meme rezistansı ürünlerimiz manifold ana giriş memesinin ve ana giriş memesinin ısıtılması işlemlerinde etkili bir rezistans çeşididir. Bütün rezistans modellerimizde olduğu gibi enjeksiyon meme rezistansı modellerimizde de sizlere dünya kalite standartlarına uyumlu ürünler sunmaktayız.

Paslanmaz, çelik ve 1. sınıf kalitedeki malzemelerden üretilen enjeksiyon meme rezistansı ürünlerimiz zırhlı ve elyaf kablolar ile dizayn edilmiştir. Plastik hammaddelerin ısı ile eritilmesi işleminde de enjeksiyon meme rezistansı ürünlerine ihtiyaç duyabilirsiniz.

Uzun Ömürlü ve Güvenilir Enjeksiyon Meme Rezistansı Modelleri

Ürünün uç çıkışları çelik örgülü olan ısıya dayanıklı kablolar ile tasarlanmıştır. Uç bağlantıları ile boru hattı ile korunma altında tutulmaktadır. Rezistans içerisine herhangi bir şekilde eriyik malzeme girişi mümkün değildir. Bu durum enjeksiyon meme rezistansı ürününün daha uzun ömürlü olmasını sağlar.

Standart boyutlarda stoklarımızda yer alan enjeksiyon meme rezistansı ürünlerine sizler de en uygun fiyat seçenekleri ile sahip olabilirsiniz.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza