Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00

Pek çok farklı formda üretilebilen endüstriyel mutfak rezistansları beklentileri karşılayacak doğrultuda, farklı ebatlarda ve farklı waatlarda üretimi yapılabilen özel ısıtıcı çeşitleri arasında yer alıyor. Kolay montaj yönüyle de ön plana çıkan bu ürünler en kaliteli ve en dayanıklı malzemeler kullanılarak imal edildiğinden çok uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılabiliyor.

Ser Rezistans olarak ürettiğimiz farklı formlarda ve farklı şekillerde endüstriyel mutfak rezistansları çeşitlerinde, enerji bağlantı aparatlarında da kaliteden ödün vermiyoruz. Bu sayede yüksek ısıya dayanıklı enerji bağlantı aparatlarıyla yıllarca maksimum verim elde edilmesi de mümkün hale gelebiliyor. Çok sayıda farklı ürün çeşidi arasından seçim yaparken kalite ve dayanıklılık endişesi yaşamanız gerekmiyor.

Endüstriyel Mutfak Rezistansları

Endüstriyel Mutfak Rezistansı Çeşitleri

Yapışkanlı silikon mutfak rezistansı pratik kullanım yönüyle ön plana çıkan mutfak rezistanslarından biridir. Aynı zamanda konveksiyon fırın rezistansı da ürünler arasında yer alıyor. Endüstriyel alanda kullanılan bulaşık makinelerinde suyu ısıtma özelliği için üretilmiş olan ısıtıcı çeşitleri de bu kategoride değerlendirilebilir. Yine bu alanda kullanıma özel fırın rezistansları da kalite ve verimlilik yönünden beklentileri en üst düzeyde karşılayabiliyor.

Benmari rezistansı ve pizza fırınlarında kullanılan rezistanslar da endüstriyel mutfak ısıtıcı çeşitleri arasında yer alıyor. Döner ocağı rezistansı, ızgara rezistansı gibi ısının maksimum önem taşıdığı sistemler için de dayanıklı ve kullanışlı ısıtıcı çeşitleri üretiyoruz.

Ürünler arasında kazan rezistansı ve kurutma rezistansları da yer alıyor. Endüstriyel kullanımda ısıya karşı dayanıklılığın büyük önem taşıdığı bu ürünler pek çok farklı malzeme kullanılarak imal edilebiliyor. Ürün skalamıza göz atarak ihtiyaçlarınıza en uygun olan ısıtıcı modelini kolaylıkla seçebilirsiniz.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza