Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00
Endüstriyel Isıtıcılar
Endüstriyel Isıtıcılar

Sektör içerisinde uzun yıllardır elde ettiğimiz tecrübelerimizi sizlere endüstriyel ısıtıcılar kategorimizde yer alan ürünlerimiz ile de sunmaktayız.

Sizlere sunmakta olduğumu tüm endüstriyel ısıtıcı modelleri geniş bir fiyat aralığına sahiptir. Bütçenize uygun ürünler arasından seçimlerinizi yapabilmeniz için sizlere bu sayfamızda hizmet vermekteyiz. En kaliteli ve en dayanıklı malzemeler kullanılarak üretilmiş olan sanayi tipi fanlı ısıtıcı ürünleri kategorimiz içerisinde inceleyebilirsiniz.

Geniş bir seçenek yelpazesi sunduğumuz sitemiz içerisinde sanayi tipi fanlı soba modelleri de bulunmaktadır. İhtiyacınıza yönelik seçimler yapabilmeniz için farklı kullanım yönleri ile ön plana çıkan endüstriyel ısıtıcı çeşitleri de kategorimiz içerisinde yer alıyor. Ürünlerimizi incelediğinizde en uygun endüstriyel ısıtıcı fiyatları ile karşılaşacaksınız. Kaliteli ürünleri ekonomik fiyatlarla temin edebilirsiniz.

Endüstriyel infrared ısıtıcılar arasından seçim yapacağınız zaman kullanım alanlarınızı göz önünde bulundurmalısınız. Her biri farklı bir kullanım alanına hitap edebilecek şekilde tasarlanan bu ısıtıcılar insan sağlığı açısından zararlı herhangi bir madde içermemektedir.

Güvenilir Endüstriyel Isıtıcı Modelleri

Ortamdaki havayı kullanmadan doğrudan objeleri ısıtabilecek şekilde tasarlanan ısıtıcı modelleri arasında bulunan endüstriyel infrared ısıtıcılar aynı zamanda sanayi tipi olan ısıtıcı modelleridir.

Sanayi tipi infrared ısıtıcılar ile son derece geniş bir alanı ısıtmayı başarabilirsiniz. Isıtılması en zor olabilecek geniş mekanları da ısıtabilecek etkiye sahip olan endüstriyel ısıtıcılar en ekonomik ısıtıcı modelleri arasında yer almaktadır. Ekonomik ısıtıcılar aynı zamanda enerji tasarrufu da elde edebileceğiniz ve işletmenizdeki ısıtma maliyetinizi düşürebileceğiniz ısıtıcı modelleridir.

Endüstriyel rezistans kullanarak çalışan bu ısıtıcıların rezistansları da çevre dostu olarak üretilmektedir. Ser Rezistans olarak farklı kullanım alanlarınıza hitap edebilecek endüstriyel ısıtıcıları sizlere sunmaktayız. 1 sınıf kalitedeki malzemeler ile üretilen endüstriyel ısıtıcıları uzun yıllar boyunca farklı ihtiyaçlarınız için kullanmaya devam edebilirsiniz.

Sanayi tipi rezistans seçiminizi yaparken kullanım alanınızı ve rezistansları kullanacağınız alanı göz önünde bulundurmalısınız. Son derece uzun ömürlü olan ve ekstra bir bakım veya onarım gerektirmeyen bu rezistansları doğru şekilde seçtiğiniz zaman çalışmalarınızın daha verimli olabilmesine sizler de katkı sağlayabilirsiniz.

Seçim konusunda aklınıza takılan bir soru işareti olduğu zaman ekibimiz ile iletişime geçebilir ve destek alabilirsiniz. Ekibimiz sanayi tipi ısıtıcı ihtiyaçlarınızı en doğru şekilde karşılayabilmeniz için sizlere detaylı bilgi sunacaktır.

Endüstriyel infrared ısıtıcı modelleri arasında yer alan bütün ısıtıcı modelleri diğer tüm ürünlerimiz gibi çevre dostu olabilecek şekilde üretilmektedir. Ser Rezistans güvencesi ile sizlere sunulan sanayi tipi rezistans modelleri ile farklı projelerinizi canlandırabilir ve sistemlerinizin daha güvenilir şekilde çalışabilmesini de sağlayabilirsiniz.

Sanayi Tipi Isıtıcı Üretimi

Sanayi tip ısıtıcılar, özel olarak geniş alanlarda kullanıma açık şekilde tasarlanmış ısıtıcı türleridir. Fanlı ısıtıcı modelleri olsa da, sanayi tipi fanlı ısıtıcılar ise daha çok endüstriyel tip sektörde kullanılması adına, birbirinden farklı hizmet veren işletmelerde kullanıma açık şekilde tasarlanmıştır. Birçok atölye fabrika, ofis, kafe ve benzeri alanlarda ısıtma adına özel olarak tasarlanan bu ürünler, sanayi tipi fan ısıtıcı modelleri olup en uygun şartlarda birçok boyutlarda üretimi de yapılarak sağlanır.

Uzun yıllar boyunca sanayi tipi ısıtıcıları kullanabileceğiniz pek çok alan bulunmasıyla beraber geniş alanları ısıtan, belirli oranda elektrik enerjisi harcayarak en iyi şekilde uzun yıllar kullanmanızı sağlayan niteliğe sahiptir. Bununla birlikte ısıtıcı kullanım alanları genel olarak geniş alanlara sahiptir. 

Birbirinden farklı alanlarda, açık ve geniş mekanlarda çok rahat bir şekilde elektriğe bağlı şekilde sanayi tipi elektrikli ısıtıcıları kullanabilirsiniz. Bu ürünlerin herhangi bir duman oluşturması gibi ya da nemli hava üretmesi gibi bir durumu olmadığı gibi pek rahat bir şekilde kullanımı da basittir. Özellikle bakım gerektiren bir tür olmadığından dolayı, sessiz çalışan özelliği ve ısınma termostatı aşırı ısındığında özel sensoru sayesinde de yaz aylarında fan olarak kullanımı da mümkün olmaktadır.

Birçok sanayi tipi ısıtıcılar olsa da dışarıdan gelecek darbelere ve sert koşullara karşı yüksek mukavemeti güçlü olan bir yapıda üretimi tercih edilen ürünlerdir. Böylelikle hem duvarlarda asılabilir hem de güvenli bir şekilde tavana monte edilerek de kullanımı bulunur. Aynı zamanda şık bir tasarıma sahip biçimde de, ortamda estetik bir tarz yaratabilmek adına tercihlerinizi yapabilir ve çok rahat bir şekilde de kullanabilirsiniz.

Online Mağaza