Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00
Online Mağaza

Ser Rezistans olarak özel çalışmalarınız için kare, dikdörtgen ve yuvarlak şekillerdeki endüstriyel kullanım amaçlı olan ısı plakaları (hot plates) üretmekteyiz. İstediğiniz özel ölçülerde ve elektriksel değerlerde üretilen endüstriyel hot plates modellerimiz 1. sınıf kalitedeki özel malzemelerden tasarlanmaktadır.

110v, 220v, 380v ve 440v gibi özelliklerde üretilmekte olan endüstriyel ısı plakaları 1000w ile 4000w’a kadar güç belirleyebilme özelliklerini sizlere sunmaktadır. Termostatlı ya da termostatsız üretime sahip olan endüstriyel hot plates modelleri çevreye karşı duyarlı olarak tasarlanmaktadır.

Isı plakalarını talepleriniz üzerine özel bir şekilde projelerinize uygun olarak üretmekteyiz. Enerji tasarrufu elde edebileceğiniz endüstriyel ısı plakalarını farklı amaçlar ile tüm çalışmalarınız içerisinde kullanabilirsiniz.

Güvenilir Endüstriyel Hot Plates Modelleri

Balon ve benzeri olan laboratuvar kaplarının ısıtılmasında da kullanılan ürünler aynı zamanda bu ürünlerin kaynatılması için de özel olarak dizayn edilmektedir. Endüstriyel hot plates ürünleri 50 derece ile 350 derece arasında ayarlanabilmektedir. Gazlı termostat kontrolü ve sabit plaka sıcaklığı elde edilmesi için endüstriyel hot plates ürünlerine ihtiyaç duyulmaktadır. Masa üzerindeki kullanıma uygun olan endüstriyel hot plates modelleri son derece kolay bir kullanım imkanı sunmaktadır.

İşletmelerinizde dilediğiniz şekilde yararlanabileceğiniz endüstriyel hot plates modellerimiz arasından seçim yaparak sizler de güvenilir endüstriyel hot plates modellerine erişebilirsiniz. Her biri kalite standartlarında üretilmekte olan endüstriyel hot plates modellerimiz uzun kullanım ömrüne sahiptir.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza