Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00
Online Mağaza

Analog ve dijital termostatlar üreten Enda, sıcaklık kontrolü sağlayabileceğiniz termostat ürünleri ile ön plana çıkan bir markadır. Dijital sıcaklık kontrolü sağlayabilmenize de imkan tanıyan cihazlar üreten Enda, tuş takımlarından seçilebilir Pt-100 özelliğine sahiptir. Enda termostat girişleri bütün ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek niteliklere sahiptir.

Self tüne özelliğine sahip olan ve en iyi PID parametrelerinin ayarlanabilmesini sağlayan Enda termostatlar, rampa fonksiyonlarına sahiptir. Cihazlar üzerinde yer alan ikili display ekranları sayesinde işlem ve set ayarları anlık olarak takip edilir. Seçilebilir özelliklere sahip olan SSR ve röle çıkışları da bulunan Enda termostat modelleri, RS485 opsiyonlu modülleri sayesinde RTU protokolü üzerinden veri aktarabilmenizi de sağlar.

Enda Termostat

Enda Termostatlar Programlanabilir Özelliklere Sahip mi?

Güvenlik parametrelerinin de yer aldığı bu cihazlara programlanan cihazlara dışarıdan müdahale edilebilmesi söz konusu değildir. Her bir ürününü ergonomik yapıda dizayn eden Enda tarafından tasarlanan termostatlar, set ayarlarınızı kolaylıkla yapabileceğiniz özelliklere sahiptir.

Kullanım alanlarına göre farklı çeşitlerde üretilen termostatlar, günümüzde pek çok farklı işletmenin ihtiyaç duyduğu termostatlardır. Cihazların programlanabilir özellikleri sizin seçeceğiniz cihazın özelliklerine göre değişebilir. Her bir cihaz üzerinde farklı sayıda programlanabilir düğmeler bulunmaktadır.

Endüstri standardı haline gelen Enda termostatlar, uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz kaliteli malzemelerden üretilen ürünlerdir. Kalite standartlarında üretilen Enda termostatları özel projeleriniz içerisinde güvenilir bir şekilde uzun süreli olarak sizler de kullanabilirsiniz.

İletişim Formu
Tam Otomatik Termostat
Gaz, katı ya da sıvı halde bulunan maddelerin ısı ihtiyacı söz konusu olduğu zaman termost...
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza