Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00
Online Mağaza

Endüstriyel alanlarda pek çok farklı kullanım noktası bulunan SSR modelleri hassas bir şekilde kontrolü yapılması istenen uygulamalar için idealdir. Dünyaca ünlü SSR markası olan ENDA ise uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz SSR modellerini sizlere sunmaktadır. Ser Rezistans güvencesi ile sahip olabileceğiniz ENDA SSR modelleri hız, performans, kullanım ömrü ve verimlilik açısından sahip olabileceğiniz en iyi SSR modelleridir.

Hızlı anahtarlama, düşük tetik gerilimi, sessiz çalışma, elektronik gürültü üretmeme, sıfır gerilim ile anahtarlama ve rezistans ömürlerini artırabilme özelliklerine sahip olan ENDA SSR modellerinin elektronik komponentinin ısısının belirli bir sınırda tutulması üründen daha yüksek verim alabilmeniz açısından son derece önemlidir.

endra-2.jpg

ENDA SSR Modelleri Nelerdir?

Bu durumu sağlayabilmek için soğutuculu olan ya da soğutucu ürünler kullanmayı deneyebilirsiniz. Bazı özel durumlarda harici soğutucu ekipmanlar kullanmanızda herhangi bir sakınca yoktur. 1 faz veya 3 faz olarak üretilebilen SSR modellerinin 1 fazlı olan modelleri 3 fazlı olan sistemlere de rahatça entegre edilebilmektedir.

endra.jpg

Ser Rezistans güvencesi ile sahip olabileceğiniz ENDA SSR modelleri sizlere son derece ekonomik fiyat seçenekleri ile sunulmaktadır. Endüstri standardı haline gelen SSR modellerinin güvenilir ve çevreye karşı duyarlı olarak üretilen modellerini arıyorsanız işletmenizin ihtiyaçları için Ser Rezistans ile iletişime geçebilirsiniz.

Her biri kaliteli malzemelerden üretilen ENDA SSR, dünya çapında en fazla tercih edilen SSR modelleri arasında yer almaktadır.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza