Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00
Online Mağaza

Katı yakıt, gaz yakıt kullanımlarından sonra nihayetinde popüler olarak elektrikli semaver çay içme kültürünün baskın olduğu ülkemizde hem evlerde hem de sosyal mekânlarda yaygındır.

Pratikte elektrikli semaver rezistansı görünür bir parça olmadığından değeri bilinmez, oysa bir rezistans olmadan elektrikli bir aletin kullanımı mümkün değildir. Doğal olarak o enfes çayları içmemizi sağlayan sıcak suyu kaynatan temel ısıtma elemanı rezistanslardır.    

Elektrikli Semaver Rezistansı

Elektrikli Semaver Rezistansı Özellikleri

Tüm elektrikli cihazlarda olduğu gibi elektrikli semaver rezistansı elektriği ısıya çeviren sabit parçalardır. Semaver üretiminde daldırma rezistanslar veya döküm rezistans modelleri gibi farklı elektrikli rezistans çeşitleri tercih edilebilir. Rezistansları düzgün bir şekilde tasarlamak için sert ya da klorlu suyun aşındırıcı olguların iyi bir bilgisi gereklidir.

Ser Rezistans elektrikli semaver rezistansı çeşitleri; bakırda (% 99,9) mono-faz ve üç fazlı ısıtma elemanları, paslanmaz çelik, nikel-demir-krom alaşımları, titanyum ve krom ve nikel çelik özel alaşımları içerebilir.

Seçilen bileşenlerin yapısı, yüksek teknik, elektromekanik ve antikorozif özellikler sağlar. Bazen çok yüksek olan ve bu elemanların çalıştığı alanları karakterize eden ilgili nemlilikler, zamanla yüksek izolasyon düzeylerini garanti etmek için hermetik sızdırmazlık sistemlerini kullanmayı gerektirir.

Ser Rezistans alanında uzun bir tecrübeye sahiptir ve suyun türüne ve istenen performansa göre en uygun elektrikli semaver rezistansı malzemesini seçebilir. Standart üretim yöntemleri ve sıkı ürün kontrolleri, en prestijli uluslararası enstitülerce onaylanmış seri üretim süreçlerini kullanarak ürünlerinin mükemmel seviyede kalite ve güvenilirliğini garanti altına almasını sağlar.

Çay makinası rezistansı yazımızda sizlere 1. sınıf kalitedeki çay kazanı rezistansı ürünlerimiz ile ilgili bilgileri de aktardık.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza