Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00
Online Mağaza

Evlerde yer alan ve bir evin en önemli eşyaları arasında bulunan su ısıtıcıları yani bir diğer deyişle şofbenler, anlık olarak ve sürekli olarak sıcak su üretmekte olan cihazlar olarak da tanımlanıyorlar. Bu cihazların herhangi bir depoları olmadığı için kısa süre içerisinde etkili hale getirilen bu güç, hız, sıcaklık ayarı gibi seçenekleri de kullanıcılara sunuyor.

Evinizde ya da iş yerinizde su ısıtıcısı kullanacaksanız bu cihazların içerisinde de mutlaka elektrikli duş rezistansları olduğunu bilmeniz gerekiyor. Su deposu olmayan cihazların sıcak su üretebilmesi için bir süre beklemeniz gerekebilir. Bu bekleme ise elektrikli duş rezistanslarının görevini yerine getirebilmesi için beklediğiniz bir süredir.

elektrikli-dus-rezistansi.jpg

Elektrikli Duş Rezistansı Nasıl Seçilmeli?

Elektrikli duş rezistansları mevzu bahis olduğu zaman ise en önemli konu hızlı bir şekilde şofbenler ile entegre olarak çalışabilmesi ve bunun yanı sıra uzun ömürlü olabilmesidir. Sürekli arızalanan elektrikli duş rezistansları bir süre sonra kullandığınız şofbenlere de kalıcı hasar verebilir. Bizler bu noktada sizlere 1. sınıf kalitede ürettiğimiz elektrikli duş rezistansları ile çözüm üretiyoruz.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza