Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00
El Temizleme Kremi
El Temizleme Kremi
El Temizleme Kremi

Endüstriyel alanla ilgili günümüzde ellerin yoğun bir tahriş olmasından ötürü üretilen el temizleme jeli ya da çeşitli el temizleme kremi ürünleriyle beraber fabrika yağlarının vermiş olduğu zararları elinizden kısa vadede çıkartabilirsiniz. Bu ürünler ile beraber kirli cildi temizlemeye, en doğru şekilde yumuşaklık kazandırmaya yönelik işlem yaparsınız. Gres, boya, kir, baskı mürekkebi ve daha birçok şey ne yazık ki elde kalıcı izler bırakır, elinizi yıpratır. Bu noktada aşındırıcı etkisi olmayan ve elinizi nazik bir şekilde temizleme konusunda sanayiciler için uygun olan bu ürün ile beraber sağlıklı şekilde kullanım sağlarsınız.

Herhangi bir su dahi gerektirmeden sadece krem kullanarak siz de deriye masaj yapıp hemen yedirebilir ve kuru bir bez bile kullanmadan istediğiniz gibi el temizleme jeli ya da kremi olarak kullanabilirsiniz. Kir yağ ya da benzer birçok pisliğin elde iz bırakacağı gibi tahriş dahi etmeden önler ve kuruma yapmaz bu kremlerle beraber elinizde fabrika yağlarını temizlemeyle beraber koruyucu bir önlem almasını da sağlarsınız. Hemen kuruma özelliği ve koruyucu özelliği sayesinde cildinizde görünür bir tabaka bırakmadan tertemiz bir etki yaratır. Yağlı olmayan ve hızlı şekilde kuruyan bu ürünle beraber ellerinizin daha temiz ve yumuşak olmasını, ağır yağ ürünlerinden arındırılmasını sağlarsınız. 

Endüstriyel El Temizleme Kremi Özellikleri

Sanayi tipi el temizleme ürünleriyle ilgili genelde atölyelerde, otomotiv sektöründe, fabrka ve üretim hatlarında, matbaa alanlarında kullanımı yaygındır. İnsan elinin değdiği ve birebir hem kir hem de iz, pas, yağlarla temas ettiği noktalarda bu tür el temizleme kremleri önemi bir yere sahip olurken en büyük özelliği olan güçlü temizleme avantajlarından da faydalanırsınız. 

Sabun kullanımının olmaması şüphesiyle yaklaşmadan gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Herhangi bir sıvı gerektirmeden kullanabilir ve eller tahriş dahi olmadan direkt kullanıma geçebilirsiniz.

Temizlik maliyetinizi düşürmek istediğinizde de yine bu endüstriyel el kremi ürününü kullanabilirsiniz. Oldukça hesaplı bir şekilde yardımcı olurken, hem zamandan hem de sudan kar etmiş olabilirsiniz. 

Ağır kir, yağ gibi fabrika çalışanlar için ya da sanayide çalışanlar için ellerde en ağır şekilde nüfus eden kirlerin ciltte çıkması noktasında, el üzerinde kullanabileceğiniz bu kremlerden oldukça yüksek fayda görebilirsiniz. Cildi besleyen formülü içermesi sayesinde de cildinizde tahriş, kuruluk bırakmadan oldukça sağlıklı bir yumuşak el kazandırır. 

Endüstriyel El Temizleme Kremi Kullanım Talimatları

Ellerde kirlilik derecesi önemlidir. Bu nedenle temizleme kremi olan bu ürünlrele beraber iki el arasında birbirine yedirerek ellerinizi ovuşturduğunuzda, 1 dakikalık bu etkileşim ile beraber elleri bol su ile yıkayıp tertemiz şekilde kirlerden arındırılacak biçimde ellerinizi temizleyebilirsiniz. Ilık su ya da sıcak su kullanımıyla beraber isterseniz krem temizleme etkisini daha fazla arttırmayı başarmak mümkündür. Son olarak kuru bezle temizlediğinizde de ellerinizin eskisi gibi tertemiz olmasını sağlayabilirsiniz.

Endüstriyel El Temizleme Kremleri Fiyatları Nedir?

Rekabetçi fiyatlarla beraber Ser Rezistans sayesinde siz de istediğiniz endüstriyel el temizleme kremlerinde en iyi ürünlere ulaşabilirsiniz. Bu sektörde en iyi ve köklü marka ile tanışabilir ve en iyi fiyatlardan yararlanarak kir, yağ, boya gibi ellerde iz bırakan tüm kalıntıları tek bir el kremi ile temizleyebilirsiniz. Makine yağlarını ve daha fazlasını ellerden arındıracağınız şekilde kullanabileceğiniz bu ürünler en çok otomobil servis ağlarında, matbaa gibi alanlarda ve her türlü üretim tesislerinde olmazsa olmazlar arasında yer alır. El ve tırnaklarda oluşan kalıntıların en doğru şekilde temizlenmesi için önemli bir adımdır. 

Benzer Ürünler
Online Mağaza