Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00
Online Mağaza

Cafe ve restaurantlar başta olmak üzere endüstriyel alanlarda da kullanılan düz ısıtıcı modelleri farklı avantajlara sahip olan ısıtma sistemleridir. En yeni teknolojiler ile dizayn edilen düz ısıtıcılar işletmenizin havasının daha sıcak olmasını sağlar ve müşterilerinize güvenilir bir alan yaratır.

Mekanlardaki havayı kesinlikle kurutmayan ve insanlarda baş ağrısı gibi sorunlara yol açmayan düz ısıtıcılar kapalı, yarı kapalı ve tamamen açık olan alanlarda kullanılabilecek şekilde tasarlanmaktadır.

Endüstriyel ortamlarda da kullanıma uygun olan bu ısıtıcılar akıllı sistemlere sahip oldukları için tamamen güvenilir bir çalışma ortamı oluşturabilirler. İstediğiniz ısı seviyesine ulaştıktan sonra otomatik olarak kapanabilen düz ısıtıcılar ekonomik olarak kullanabileceğiniz ısıtıcılar arasında yer almaktadır.

duz-isiticilar.jpg

Düz Isıtıcıların Özellikleri Nelerdir?

Dış sensörleri sayesinde mekanlarda oluşabilecek olan ısı kayıplarını engelleyebilen düz ısıtıcılar algı merkezlerine giden uyarılardan sayesinde otomatik olarak tekrar devreye de girebilecek özelliklere sahiptir.

Kaybolan ısı seviyesinin en kısa sürede hızlıca tekrar geri gelmesini sağlayan düz ısıtıcılar, meydana gelebilecek olan donmalara karşı da özel olarak ayarlayabileceğiniz mekanizmalardan oluşmaktadır.

  • sınıf kalitedeki en özel malzemelerden tasarlanan düz ısıtıcıları mekanlarınızda kullanarak sistemlerinizin daha işlevsel hale gelmesini sizler de sağlayabilirsiniz. Çalıştıkları sistemlerin anlık olarak ısıyı en iyi şekilde yayabilmesini sağlayan sistemler insan sağlığına zarar verebilecek herhangi bir maddeye sahip değildir.
  • İletişim Formu
    Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    Online Mağaza