Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00
Online Mağaza

Yüksek bir verimlilik oranına sahip olan dirsekli fişek rezistans modelleri özellikle ufak alanlarda daha da fazla güç elde edebilmenizi sağlar. Taşlar üzerine sıkı bir şekilde sarılabilme özelliği olan dirsekli fişek rezistanslar rezistans telleri ile metal muhafazalar arasında ince bir MGO ile izole edilmektedir.

Bu özellikleri dirsekli fişek rezistansların ısıyı daha hızlı bir şekilde iletebilmelerini ve dışarıya yayabilmelerini sağlar. Eski tip olan fişek rezistanslara göre daha ufak güçteki rezistanslardan daha fazla sıcaklık elde edilebilmesi dirsekli fişek rezistanslar sayesinde mümkündür.

İsteğe göre fe-Const veya NiCr-Ni termokupllu olarak da üretilebilen dirsekli fişek rezistanslar eşsiz bir ısı kontrolü elde edebilmenizi sağlar.

dirsekli2.jpg

Dirsekli Fişek Rezistanslar Nasıl Monte Edilmelidir?

Dirsekli fişek rezistansların monte edileceği yuvanın düzgün ve pürüzsüz olması daha güvenilir şekilde çalışabilmesi açısından son derece önemlidir. Rezistansları monte ederken yuvaya sert bir şekilde oturtulması da gerekir. Dirsekli fişek rezistansların kullanım ömrünün uzayabilmesi için periyodik olarak en uygun ısı kontrollerinin sağlanması önemlidir.

Pek çok farklı kullanım alanına sahip olan dirsekli fişek rezistanslar projelerinizin ihtiyaçlarına göre farklı şekillerde de üretilebilmektedir. Standart boyutlarda üretilen ürünler arasından seçim yaparken proje ihtiyaçlarınızı ve kullanım alanlarınızı göz önünde bulundurmanız sizler için yeterli olacaktır. Dirsekli fişek rezistansları uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza