Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00
Online Mağaza

Dijital termostatlar katı, sıvı ve gaz şeklindeki maddelere ihtiyaç duyulan ısı değerlerini tutabilmeniz için kullanılan termostatlardır. Isının algılanma işleminde kullanılabilecek olan farklı dijital termostat çeşitleri bulunmaktadır. Isıya duyarlı olan yarı iletken devre elemanları olarak da adlandırılan bu ürünler uzun kullanım ömrüne sahiptir.

İlk olarak 1726 senesinde kullanılan termostatlar istediğiniz herhangi bir bölgede sıcaklık ya da soğukluk seviyesini dengede tutabilmenizi sağlamaktaydı. Termostatlar ilerleyen senelerde geliştirildikten sonra geniş bir kullanım alanı ile karşımıza çıkmaya başladı.

Sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz dijital termostat çeşitleri kaliteli hammaddeler kullanılarak üretilmektedir. Yüksek mukavemet özelliklerine sahip olan dijital termostatlar istenilen boyutlarda projelerinize özel olarak üretilmektedir.

Dijital Termostat

Dijital Termostat Özellikleri Nelerdir?

EN standartlarında ve CE markalı olarak sunduğumuz dijital termostatları endüstriyel alanlardaki ihtiyaçlarınız için de kullanabilirsiniz. Led göstergeye sahip olan dijital termostatlar aynı zamanda seçilebilir termokupl tiplerine de sahiptir. PID parametrelerini otomatik olarak hesaplayabilen dijital termostatları ilk kez çalıştırmadan önce PID parametrelerini biliyorsanız girmeli ve Self-Tune özelliğini çalıştırmalısınız.

Soft-Start ve seçilebilir SSR kontrol çıkışlarına da sahip olan dijital termostatlar son derece güvenilir bir kullanım imkanını sizlere sunmaktadır. Enerji maliyetinizi optimum düzeylere getirebileceğiniz dijital termostatlar giriş için offset özelliklerine de sahiptir. Prob arızaları olduğu durumlarda röle konumlarını seçerek periyodik çalışma da ayarlayabilirsiniz.

Dijital termostatlarımızı seçilebilir termokupl tipleri olan dijital termostat dünya kalite standartlarında üreterek sizlere sunmaktayız.

İletişim Formu
Tam Otomatik Termostat
Gaz, katı ya da sıvı halde bulunan maddelerin ısı ihtiyacı söz konusu olduğu zaman termost...
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza