Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00
Online Mağaza
Defrost & Çubuk Rezistansları

Defrost & çubuk rezistansları kategorimizde yer alan tüm ürünlerimiz 1. sınıf kalitede malzemelerden üretilmektedir. Kalite standartlarına uyumlu olarak üretilmekte olan ürünlerimizi uzun yıllar boyunca güvenilir bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz. Ek bir bakım ihtiyacı hissetmeden kullanmaya devam edebileceğiniz ürünlerimiz ile ilgili detaylı bilgi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Müşteri hizmetlerimiz tüm sorularınızı cevaplamak için sizleri beklemektedir.

Isıtma amaçlı olarak çalışan pek çok farklı sistemde yer alan defrost rezistansı modelleri hava şartlarına bağlı bir şekilde dış ünitede çalışmaya başlar. Cihazın dış ünitesinde karlanma meydana geldiği zamanlarda ise bu durumun çözülmesi için cihaz tersine çalışmaya başlar. Bu duruma ise defrost adı verilir.

Defrost ısıtıcı modelleri sayesinde gerçekleşen bu işlem dış ünitedeki serpantin yüzeyin sensör borusundaki sıcaklık düşüşünü algıladığı zaman kapanır. Otomatik olarak kapanabilecek şekilde geliştirilen defrost rezistansları bu açıdan ele alındığı zaman son derece tasarrufludur.

Enerji tasarrufu elde edebileceğiniz bu rezistanslar elektrik kartlarda daha önce belirlenmiş süre kadar sistem ısıtma devresinde çalışırlar. Sistemde tanımlı olan süre sona erdiği zaman sistem tersine doğru hareket eder. İç ünite fanı çalışırken, dış ünite fanı ise bekleme moduna geçer.

Farklı boyutlarda ve teknik özelliklerde kullanım alanlarına göre üretilen defrost rezistans fiyatları belirli detaylara göre farklılık gösterebilir. Seçeceğiniz marka, model, boyut ve teknik özellikler fiyatları belirleyen en önemli unsurlar arasındadır.

Ser Rezistans olarak sizlere sunduğumuz defrost rezistansı modelleri arasında her kişinin bütçesine uygun olabilecek modeller yer almaktadır. Defrost rezistanslar hakkında detaylı bilgi almak isterseniz bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Online Mağaza