Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00
Online Mağaza

Endüstriyel alanlarda önemi daha da fazla ön plana çıkan rezistanslar farklı sektörlerde yer alan işletmelerin farklı işlemleri gerçekleştirebilmesi için ihtiyaç duyduğu en önemli parçalar arasındadır. Bu rezistanslar arasında yer alan daldırma rezistansı modelleri de kullanım alanlarına göre farklı şekilde tasarlanabilmektedir.

Havuz ve kazan gibi yerlerde yer alan sıvının donma seviyesine gelmesini önleyebilecek etkiye sahip olan daldırma rezistansları ev, iş yeri ve endüstriyel alanlarda kullanılabilmektedir. Aynı zamanda gündelik hayat içerisinde kullanılan elektrikli ev eşyaları içerisinde de daldırma rezistansları yer almaktadır. Bu rezistanslar su ısıtıcısı olarak kullanılan ürünlerin içerisinde de bulunmaktadır.

daldirma-rezistansi.jpg

Suyun ısıtılabilmesi ve sıvı diğer malzemelerin de ısıtılabilmesi için özel olarak üretilen daldırma rezistansı modelleri endüstriyel alanlarda üretim faaliyetlerini gerçekleştiren firmaların tercih edebileceği rezistans tipleri arasında yer almaktadır. Isıtılması istenilen sıvının türü ve kullanılacak olan cihazın türüne göre farklı şekillerde daldırma tip rezistanslar üretilebilmektedir.

Daldırma Rezistansı Fiyatları

Sıvı ile temas edebilecek özelliklere sahip olan daldırma rezistansı modellerinin boru aksamları tamamen teflon malzemeler ile tasarlanır. CrNi malzemeler de daldırma rezistansı modellerinin üretiminde kullanılmaktadır. Teknik özelliklerine göre farklı türlerde üretilen daldırma rezistansları tek fazlı ya da üç fazlı gibi farkı özelliklere sahip olabilecek şekilde üretilebilmektedir.

İhtiyaçlarınıza göre farklı şekillerde üretilebilen daldırma tip rezistansların fiyatları seçeceğiniz ürünün özelliklerine göre değişkenlik gösterebilir.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza